Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20221123 1933862522

22 листопада знову у холі ліцею було гамірно та людно. В цей день в рамках проведення благодійного марафону «Допомагаємо! Перемагаємо!» у ліцеї вже вдруге відбувся благодійний ярмарок «Солодкий калачик». В цей день смаколики власного виробництва для ярмарку надали батьки учнів 5-7 класів. Батьки 6-А класу проявили креативність та за кожну покупку зі свого столу віддячували покупцям подарованими іграшками.

foto 20221117 1140958889

«Допомагаємо! Перемагаємо!». Саме під таким гаслом в ліцеї проходить благодійний марафон на допомогу ЗСУ. Усі благодійні акції, що будуть відбуватися під час марафону, спрямовані на збір коштів для подальшої закупівлі необхідних для наших захисників речей.

foto 20221117 1750271844

15 листопада, в рамках проведення благодійного марафону «Допомагаємо! Перемагаємо!», в ліцеї відбувся благодійний ярмарок «Солодкий калачик».

foto 20221114 1171771401

В рамках проведення заходів до Дня української писемності та мови учнівським парламентом ліцею для учнів 5-Д класу провів інтелектуальну гру «Мовознавці». Українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава. А тому учні мали змогу продемонструвати свої знання та вміння з рідної мови виконуючи поетапно різні види завдань. Після закінчення гри усі отримали позитивний настрій та невеличкі подаруночки.

foto 20221110 1877868926

9 листопада, у День української писемності та мови, в ліцеї відбувся благодійний ярмарок «Прочитана книга». Напередодні ярмарку учнівський парламент ліцею запропонував усім учасникам освітнього процесу віддати на благодійність вже прочитані книги зі своїх домашніх бібліотек, а під час ярмарку придбати інші книги з представленого асортименту.

foto 20221110 1461479974

9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. Для будь-якої нації мова − це найважливіший засіб спілкування і пізнання та один із ключових факторів незалежності країни.

foto 20221108 1703025144

Вже впродовж восьми років учасники освітнього процесу ліцею долучаються до благодійних акцій на підтримку захисників України, які відбуваються у закладі та місті.

foto 20221110 1494949079 

Дорогі друзі! З 8 листопада по 18 грудня у ліцеї №7 буде проходити благодійний марафон «Разом до перемоги!». Впродовж марафону будуть відбуватися благодійні та мистецькі акції. Усі отримані кошти будуть спрямовані на допомогу нашим захисникам. Зокрема, колишнім учням гімназії, які зараз перебувають у рядах ЗСУ. Кожен має можливість долучитись та допомогти ЗСУ взявши участь у марафоні. Наша сила в єднанні!

foto 20221007 1301766844

Добро переможе! Саме під таким гаслом пройшов для здобувачів освіти Рівненського ліцею №7 другий тиждень жовтня. Саме у ці дні усі ліцеїсти долучилися до Уроків доброти, які ініціював Благодійний фонд допомоги безпритульним тваринам «Щаслива лапа». Щороку цей благодійний фонд ініціює проведення таких уроків з метою виховання у учнів гуманного та відповідального ставлення до тварин. Усі класні колективи ліцею долучилися до проведення Уроків доброти, а учнівський парламент вирішив долучити учнів до створення відео «Турбуємось та любимо!», у якому ліцеїсти показали свої добрі справи, а саме – відвідування притулків для тварин та опіку над безпритульними тваринами. Добро переможе!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО

foto 20221001 1867024476

Дорогі наші учителі! Від щирого серця вітаємо Вас з професійним святом – Днем учителя! Бажаємо Вам здоров’я та сил, терпіння та мудрості. Нехай кожен ваш урок буде цікавим, нехай кожен Ваш день буде щасливим, нехай кожна ваша мрія буде здійсненною. Нехай ваша робота завжди буде вам в радість. Ми Вас любимо і цінуємо! Дякуємо за знання та душевне тепло. Запрошуємо переглянути відео привітання. Учнівський парламент ліцею.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО