Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Кадровий склад закладу
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

1. Адміністрація:

Макарчук Зоя Володимирівна-директор гімназії (вчитель математики)

Смулка Віктор Васильович- заступник директора з навчально-виховної роботи (вчитель математики)

Яремчук Ірина Петрівна- заступник директора з навчально-виховної роботи (вчитель трудового навчання та технологій)

Дубич Ірина Михайлівна- заступник директора з навчально-виховної роботи (вчитель німецької мови)

Яценя Алла Володимирівна- заступник директора з навчально-виховної роботи (вчитель музичного мистецтва, мистецтва, основ здоров’я в початкових класах)

Ковальова Тетяна Миколаївна- заступник директора з навчально-виховної роботи (вчитель фізкультури та плавання)

2. Вчителі української мови:

Зінькова Галина Василівна

Савонік Тамара Володимирівна

Петержак Світлана Миколаївна

Соловей Мар'яна Романівна

Кондратюк Оксана Богданівна

Вознюк Юлія Валеріївна

Попова Катерина Олександрівна

Вознюк Ганна Сергіївна

3. Вчителі початкових класів:

Яценя Алла Володимирівна

Кравчук Валентина Олександрівна

Максимчук Лілія Сергіївна

Данчук Інна Володимирівна

Гуменюк Ірина Василівна

Гусарук Оксана Сергіївна

Шута Наталія Іванівна

Шмачук Любов Несторівна

Матвійчук Лариса Ростиславівна

Іванчук Оксана Оксентіївна

Матвійчук Вікторія Миколаївна

Шоха Олена Святославівна

Мороз Наталія Сергіївна

Смулка Вікторія Василівна

Курач Ольга Олексіївна

Воробей Віта Вікторівна

Квятковська Леся Федорівна

Тихончук Ірина Степанівна

Вознюк Ганна Сергіївна

Тихонюк Мар’яна Олександрівна

Федорович – Бакай Лілія Петрівна

4. Вихователі групи продовженого дня:

Тимощук Тетяна Вікторівна

Кулик Олена Петрівна

Грицевич Світлана Миколаївна

Федорович – Бакай Лілія Петрівна

5. Вчителі англійської мови:

Бойко Оксана Луківна
Єпік Жанна Анатоліївна
Коваленко Ліна Адамівна
Лукащук Олена Петрівна
Меркулова Лариса Іванівна
Наумчук Людмила Костянтинівна
Філіпчук Оксана Григорівна
Хорхолюк Лариса Василівна
Штангрет Ірина Ігорівна
Юхимчук Валентина Григорівна

Булгакова Людмила Сергіївна

Стасюк Світлана Миколаївна

Парчук Наталія Ярославівна
Михнюк Юлія Петрівна
Гайду Тетяна Михайлівна

6. Вчителі німецької мови:

Анікушина Валентина Володимирівна
Ваколюк Людмила Юріївна
Герасимчук Наталія Миколаївна
Новосад Алла Богданівна
Петрова Оксана Федорівна
Попенко Лариса Андріївна

7. Вчителі зарубіжної літератури:

Ординська Віра Григорівна

Войтюк Тетяна В’ячеславівна

Процюк Тетяна Євгеніївна

8. Вчителі математики:

Братчик Оксана Іванівна

Савчук Софія Дмитрівна
Третяк Валентина Петрівна

Сергійчук Ірина Василівна

Сафоник Ольга В’ячеславівна

Королюк Алла Петрівна

9. Вчителі інформатики:

Смулка Віктор Васильович

Савчук Петро Павлович

Єрмоленко Микола Олександрович

Сергійчук Ірина Василівна

Александрук Тетяна Юріївна

10. Вчителі біології:

Пашко Галина Улянівна
Булак Алла Іванівна

11. Вчителі географії:

Барда Ольга Віталіївна

Дужик Богдан Вікторович
Захарчук Ірина Олегівна

12. Вчителі фізики:

Харів Валентина Євстафіївна
Ключник Віктор Васильович

13. Вчитель хімії:

Тригубець Леся Дмитрівна

14. Вчителі трудового навчання і образотворчого мистецтва:

Одарчук Оксана Миколаївна
Опанасюк Роман Олександрович

Яремчук Ірина Петрівна

15. Вчителі фізкультури та плавання:

Ковальова Тетяна Миколаївна

Іванів Василь Іванович

Полюхович Юрій Васильович

Осадчий Сергій Дмитрович

Замай Ірина Володимирівна

Палюх Ольга Григорівна

Буткевич Сергій Миколайович

16. Практичні психологи і соціальний педагог:

Умурзакова Наталя Юріївна
Максимчук Алла Анатоліївна
Мокляк Валентина Іванівна

17. Бібліотекарі:

Чижевська Ірина Олександрівна

18. Педагог-організатор, керівники гуртків

Арсентьєва Руслана Леонтіївна

Головайчук Вікторія Ростиславівна

Євтушенко Надія Леонідівна

19. Вчителі історії:

Червяцова Людмила Миколаївна

Бездіжа Юлія Анатоліївна

Андреєва Анастасія Василівна

20. Вчитель логопед:

Волочнюк Марина Олександрівна

21. Вчителі польської мови:

Давидюк Катерина Юріївна

22.Вчитель музики:

Тимощук Анатолій Мелетійович

23. Вчителі основ здоров’я та захисту України:

Чорнобай Наталя Миколаївна

Іванів Василь Іванович

24. Сестра медична:

Козюра Лариса Костянтинівна (басейн)