Головна

Про гімназію

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Кадровий склад закладу

Вітаю Вас, шановні користувачі, на оновленому сайті Рівненської гуманітарної гімназії

vitanya 20170623 1708399044

Тут ви зможете знайти всю важливу інформацію про гуманітарну гімназію, переглянути новини нашого закладу, скористатись додатковим навчальним матеріалом з різних предметів, вчасно дізнатись про проведення батьківських зборів чи інших заходів.

На відміну від попередньої версії, тепер у Вас буде можливість зручно та без будь-яких проблем переглядати гімназійний сайт на мобільних телефонах, оскільки він був оптимізований для роботи на всіх сучасних мобільних пристроях (хоч перевага надається desktop-версії).

Сподіваюсь Вам сподобається оновлений дизайн та функціонал нашого сайту і Ви отримаєте від перегляду та роботи з ним лише позитивні емоції.

Вітаємо Вас на оновленому сайті РГГ
Гуманітарна гімназія - експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського та регіонального рівнів, учасник національного проекту «Відкритий світ» та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
В гімназії навчається 1022 учні в 34 класах. Учні 1-11 класів поглиблено вивчають англійську або німецьку мову, 3-11 класів - німецьку мову або англійську мову як другу іноземну.
У гімназії працює 97 педагогічних працівників. Серед них: 9 відмінників освіти України, 3 - нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 35 учителів - методисти, 12 старших учителів, 53 учителя-спеціалісти вищої категорії.
У закладі обладнано 54 навчальні кабінети, 8 кабінетів кафедр, 2 кабінети психологів, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кабінет інформаційних технологій, «Зал досягнень», кабінет «Європейської освіти», кімната школяра, науково-методичні центри іноземних мов, початкового навчання, виховної роботи, контрольно-аналітичної, методичної роботи.
До послуг гімназистів 2 спортивні зали, гімнастичний зал, тренажерний зал, басейн з великою і малою ваннами, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
За останніх 5 років призерами Всеукраїнських олімпіад стали : на ІІІ етапі - 64 гімназиста, на ІV етапі – 17 гімназистів; призерами МАНу стали: ІІ етап - 65 гімназистів, ІІІ етап – 7 гімназистів.
Учні та вчителі гімназії беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі гімназії функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому гімназисти мають змогу вивчати польську мову.

1. Адміністрація:

Макарчук Зоя Володимирівна-директор гімназії (вчитель математики)

Смулка Віктор Васильович- заступник директора з навчально-виховної роботи (вчитель математики)

Ординська Віра Григорівна- заступник директора з навчально-виховної роботи (вчитель зарубіжної літератури)

Яремчук Ірина Петрівна- заступник директора з навчально-виховної роботи (вчитель трудового навчання та технологій)

Дубич Ірина Михайлівна- заступник директора з навчально-виховної роботи (вчитель німецької мови)

Яценя Алла Володимирівна- заступник директора з навчально-виховної роботи (вчитель музичного мистецтва, мистецтва, основ здоров’я в початкових класах)

Ковальова Тетяна Миколаївна- заступник директора з навчально-виховної роботи (вчитель фізкультури та плавання)

2. Вчителі української мови:

Басирова Ніна Степанівна
Зінькова Галина Василівна
Островська Катерина Миколаївна
Мельничук Оксана Олександрівна
Савонік Тамара Володимирівна
Петержак Світлана Миколаївна
Іванова Олена Володимирівна

3. Вчителі початкових класів:

Кравчук Валентина Олександрівна
Максимчук Лілія Сергіївна
Федорович лілія Петрівна
Данчук Інна Володимирівна
Гуменюк Ірина Василівна
Гусарук Оксана Сергіївна
Шута Наталія Іванівна
Шмачук Любов Несторівна
Матвійчук Лариса Ростиславівна
Іванчук Оксана Оксентіївна
Коноплюк Оксана Віталіївна
Матвійчук Вікторія Миколаївна
Шоха Олена Святославівна
Мороз Наталія Сергіївна
Харитонюк Наталія Петрівна
Смулка Вікторія Василівна

Курач Ольга Олексіївна

Федчук Ольга Володимирівна

Волочнюк Марина Олександрівна - асистент вчителя

4. Вихователі групи продовженого дня:


Черняк Людмила Олександрівна
Тимощук Тетяна Вікторівна
Воробей Віта Вікторівна
Кулеша Юлія Олександрівна

5. Вчителі англійської мови:

Андрейко Марія Андріївна
Бойко Оксана Луківна
Голуб Тетяна Йосипівна
Демчук Алла Ананіївна
Дрига Тетяна Мстиславівна
Єпік Жанна Анатоліївна
Закусило Тетяна Володимирівна
Коваленко Ліна Адамівна
Коновальчук Тетяна Миколаївна
Лукащук Олена Петрівна
Меркулова Лариса Іванівна
Наумчук Людмила Костянтинівна
Позняковська Наталія Ярославівна
Павлюк Ірина Юріївна
Самарська Діана Вадимівна
Сніжко Ольга Федорівна
Тимощук Наталія Олександрівна
Фарина Валентина Володимирівна
Філіпчук Оксана Григорівна
Федорчук Олена Юріївна
Хорхолюк Лариса Василівна
Штангрет Ірина Ігорівна
Юхимчук Валентина Григорівна

6. Вчителі німецької мови:

Анікушина Валентина Володимирівна
Ваколюк Людмила Юріївна
Герасимчук Наталія Миколаївна
Новосад Алла Богданівна
Петрова Оксана Федорівна
Попенко Лариса Андріївна
Попова Тетяна Йосипівна

7. Вчителі зарубіжної літератури:

Войтюк Тетяна В’ячеславівна
Процюк Тетяна Євгеніївна

8. Вчителі математики:

Макарчук Зоя Володимирівна

Братчик Оксана Іванівна

Савчук Софія Дмитрівна
Третяк Валентина Петрівна
Янкевич Лариса Михайлівна

9. Вчителі біології:

Пашко Галина Улянівна
Мартинюк Юлія Ігорівна

10. Вчителі географії:

Сокол Тетяна Костянтинівна
Міхальова Галина Степанівна

11. Вчителі фізики:

Харів Валентина Євстафіївна
Ключник Віктор Васильович
Данилевич Лариса Василівна

12. Вчитель хімії:

Тригубець Леся Дмитрівна

13. Вчителі трудового навчання і образотворчого мистецтва:

Одарчук Оксана Миколаївна
Опанасюк Роман Олександрович

14. Вчителі фізкультури та плавання:

Коробков Юрій Михайлович
Іванів Василь Іванович
Полюхович Юрій Васильович
Осадчий Сергій Дмитрович
Замай Ірина Володимирівна
Палюх Ольга Григорівна

15. Практичні психологи і соціальний педагог:

Умурзакова Наталя Юріївна
Буткевич Сергій Миколайович
Мокляк Валентина Іванівна

16. Бібліотекарі:

Агаян Галина Юхимівна
Чижевська Ірина Олександрівна

17. Педагоги-організатори

Арсентьєва Руслана Леонтіївна
Головайчук Вікторія Ростиславівна

18. Вчителі історії:

Червяцова Людмила Миколаївна
Дорохова Іванна Леонідівна
Бездіжа Юлія Анатоліївна

19. Вчитель логопед:

Вільчинська Тетяна Миколаївна

20. Вчилелі польської мови:

Козак Ірина Миколаївна

21. Вчителі інформатики:

Смулка Віктор Васильович

Савчук Петро Павлович
Єрмоленко Микола Олександрович

Сергійчук Ірина Василівна

22.Вчитель музики:

Тимощук Анатолій Мілентійович

23. Вчитель основ здоров’я та захисту Вітчизни:

Чорнобай Наталя Миколаївна

Іванів Василь Іванович

24. Сестра медична:

Козюра Лариса Костянтинівна (басейн)
Гуляр Ірина Маврівна (від поліклініки)