Головна

Про гімназію

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини проекту
Гуманітарна гімназія - експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського та регіонального рівнів, учасник національного проекту «Відкритий світ» та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
В гімназії навчається 1022 учні в 34 класах. Учні 1-11 класів поглиблено вивчають англійську або німецьку мову, 3-11 класів - німецьку мову або англійську мову як другу іноземну.
У гімназії працює 97 педагогічних працівників. Серед них: 9 відмінників освіти України, 3 - нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 35 учителів - методисти, 12 старших учителів, 53 учителя-спеціалісти вищої категорії.
У закладі обладнано 54 навчальні кабінети, 8 кабінетів кафедр, 2 кабінети психологів, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кабінет інформаційних технологій, «Зал досягнень», кабінет «Європейської освіти», кімната школяра, науково-методичні центри іноземних мов, початкового навчання, виховної роботи, контрольно-аналітичної, методичної роботи.
До послуг гімназистів 2 спортивні зали, гімнастичний зал, тренажерний зал, басейн з великою і малою ваннами, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
За останніх 5 років призерами Всеукраїнських олімпіад стали : на ІІІ етапі - 64 гімназиста, на ІV етапі – 17 гімназистів; призерами МАНу стали: ІІ етап - 65 гімназистів, ІІІ етап – 7 гімназистів.
Учні та вчителі гімназії беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі гімназії функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому гімназисти мають змогу вивчати польську мову.

foto 20211130 1946955678

Вчитель німецької мови Ваколюк Людмила Юріївна в тандемі з ученицею 9-А класу Дороховою Владиславою протягом 3 тижнів брали участь у воркшопі від Гете-інституту з країнознавства «Beyond reality»,створили Merge Cube ,віртуальний музей та стали співавторами неймовірної Digital мапи України . Під час роботи команди здобули країнознавчі знання, тренували мовні компетенції, медіаграмотність та 4 К-креативність, колаборацію, комунікацію та критичне мислення.

foto 20211130 1360017835

Традиційно учні 7-11 класів здають іспити з німецької мови рівнів А1 - В2, згідно участі у проекті PASCH. Ось і цієї осені частина учнів 11 класів здавали іспити В2 у Києві, а 26 учнів мали іспити рівнів А1 – А2 у стінах гімназії. Екзаменаторами є завжди представники Гете - інституту. Нещодавно гімназисти отримали сертифікати за результатами іспитів, які визнані на міжнародному рівні і які засвідчують знання німецької мови нашими учнями.

foto 20211122 1920281730

Ось і завершилася робота над проєктом «Комп’ютер та інтернет для тих, кому за ….» (Computer für Senioren), в якому приймали участь 10 учнів 10-11 класів та вчителі німецької мови Анікушина В.В., Петрова О.Ф., Новосад А.Б. Координатором даних проєктів «Unser Schulprojekt» (Наш шкільний проєкт), які відбуваються щороку з 2012 р., є методист кафедри іноземних мов Попенко Л.А.

foto 20211013 2028404002

В період з 21.09 по 01.10.2021 р. в нашій гімназії була представлена за проектом PASCH виставка «Берлінські міфи». Протягом цього періоду виставку відвідали більше 300 учнів середніх та старших класів під час своїх уроків німецької мови.

foto 20211009 1504589232

Вчитель німецької мови нашої гімназії Попенко Лариса взяла участь в роботі XXVIII міжнародної науково-практичної конференції Асоціації українських германістів "Германістика та виклики часу: інтердисциплінарність, інтернаціоналізація та дигіталізація" у Львівському національному університеті імені Івана Франка, яка відбулася вкінці вересня.

Ось уже 13-ий рік наша гімназія є членом міжнародного проєкту PASCH ( Школи: партнери майбутнього), ініційованого посольством ФРН у 2008 році. Як і в попередніх роках, так і в цьому навчальному році за міжнародною програмою PASCH учні 4-11 кл. РГГ складали іспити з німецької мови та взяли участь у різноманітних конкурсах і воркшопах :
- Проєкт «Наш шкільний проєкт», тема «Вода в нашому житті» (10-В кл., вчителі німецької мови Попенко Л.А., Анікушина В.В., вчитель хімії Тригубець Л.Д. , вересень 2020), разом в партнерстві зі PASCH-школами м. Черкаси, Долина.
- Залучення учнів до проведення експериментів в рамках MINT – лабораторій Гете - інституту (вересень - жовтень 2020, 8 - 11 кл., вчителі німецької мови Попенко Л.А., Петрова О.Ф., Новосад А.Б., Герасимчук Н.М.)
- Тижні німецької мови (згідно окремого графіка, укладач Попенко Л.А.), (жовтень 2020)
- Проєкт (створення учнями власних відеороликів) у співпраці з посольством ФРН «Вчи німецьку мову! Німецька - це фантастично!» (жовтень 2020, вчителі Попенко Л.А, Дубич І.М., Анікушина В.В., Герасимчук Н.М., Новосад А.Б.)

foto 20210611 1520978135

В рамках проєкту PASCH і завдяки матеріальній підтримці Гете - інституту м. Київ (пані Вікторії Тимченко, пані Ольги Кисельової та пані Олени Недоходюк) в нашій гімназії оформлено «Німецький куточок» («Deutsche Ecke») на постійно діючій основі.

Вітаємо Зайцеву Юлію-9-Б, Бєлова Володимира-9-В, які здобули перемогу у конкурсі Гете Інституту"Poetry Slam" та успішно взяли участь у воркшопі!

Вітаємо Савич Софію(10-В) та Крушельницьку Поліну (9-А),які стали стипендіатами Гете Інституту та візьмуть участь в міжнародному таборі "Міжкультурний діалог про навколишнє середовище на Чорному морі".

Традиційно в січні надходить інформація від Гете-інституту, команди PASCH про умови участі у конкурсі на здобуття стипендії на мовні курси, які відбуваються влітку в Німеччині. Та через пандемію ці курси вже другий рік поспіль проходять он-лайн, та дає змогу покращити своє знання німецької мови, здобути багато цікавої інформації про німецькомовні країни, та познайомитися із своїми ровесниками з усього світу. Учні 9-10 класів РГГ активно взяли участь у цьогорічному конкурсі «Німеччина та Україна: спільне та відмінне» і четверо учнів виграли стипендії.