Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини проекту
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20240503 1548595076

Цікаво подорожувати по Європі! А ще цікавіше по Німеччині, хоч і віртуально, бо мову цієї країни учні 5-В класу (вчитель Попенко Л.А.) вивчають як основну з 1 класу.

foto 20240503 1960452456

В рамках підготовки до проведення Дня Європи в ліцеї для учнів 8-В класу вчителями Попенко Л.А. та Новосад А.Б. було запропоновано нетрадиційний урок - гру «Що ми знаємо про німецькомовні країни?».

ВІТАЄМО
Гусарука Єгора(10-Б клас)
та
Родзіна Ореста (9-В клас),
які отримали стипендію за участь у конкурсах Гете інституту на відвідування двотижневого мовного курсу в Німеччині.
МОЛОДЦІ!

foto 20231219 2049511851

foto 20231013 2040723565

Цього літа мені пощастило побувати в одному з таборів в Німеччини, які приймали дітей за програмою Pasch від Goethe інституту. Звідти я привезла багато незабутніх і теплих спогадів. Моє перебування в таборі тривало 3 тижні, які промайнули непомітно. Щодня, окрім вихідних, у нас проводились декілька уроків з німецької, після яких нам пропонували велику кількість різних атракцій. Наприклад, бадмінтон, настільний теніс, боулінг, басейн та інші. Також нам постійно влаштовували різні квізи та ігри, а щосуботи проводились вечірки. Ми часто виїжджали на прогулянки до різних міст, наприклад Карлсруе, Мангайму, Хайдельбергу та інших, де мали змогу насолодитися їх красою або ж просто розважитися на свій розсуд.

PASCH Jugendkurs 2023 для мене був незабутнім досвідом, який запам'ятався на все життя. Місце проведення - невеличке, але мальовниче містечко Pforzheim-Hohenwart у Німеччині. Курс став для мене справжнім вікном у світ інших культур і можливістю покращити свої знання німецької мови. Впродовж цього курсу я вивчав німецьку мову протягом 4,5 годин щоденно, і це було не лише корисно, а й захопливо.
На PASCH Jugendkurs зібралися 86 дітей з 18 країн: України, Бельгії, Іспанії, Естонії, Португалії, Чехії, Італії, Єгипту, Курдистану, Перу, Узбекистану, Тунісу, Чорногорії, Туреччини, Литви, Японії, Маврикію та Малайзії. Це було неймовірно захопливо, бо ми мали можливість дізнатися багато нового про культури цих країн, розширити свій світогляд і знайти друзів з різних куточків світу.

Я була в Кьольні 3 тижні і мені там дуже сподобалося. Я зустріла дуже багато іноземних друзів з різних країн. Таїланд, Хорватія, Америка, Швеція,Греція та ще дуже багато інших цікавих країн. Було дуже багато можливостей пізнати одне одного на багатьох екскурсіях,підтягнувши заодно іноземні мови,такі як німецька і англійська. Також там я здала рівень німецької А2,до якого нас трохи підготували на місці.
Були дуже класні уроки-усі у вигляді гри або невеличкого театру. Інколи навіть зʼєднували групи з різними рівнями мови,аби ми приготували імпровізовану сценку на певну тему.

І,звісно ж мені сподобалися екскурсії в Дюсельдорф і Ксантен ,на які нас возили.
Було цікаво та весело. Я рада що отримала можливість побачити,відчути і дізнатися те,що було зі мною там.

Богдана Кинали, 10 клас

Вітаємо учнів 9 і 10 класів Кинали Богдану, Поліщук Алісу, Якобчука Андрія із здобуттям стипендії на літні молодіжні мовні курси в Німеччині за результатами участі у конкурсі «MeinBlickDeutschland – MeinBlickUkraine»

Насиченими були зимові місяці - грудень та січень 2022/2023 рр. - для наших ліцеїстів старших класів та вчителів німецької мови. Учениці Подвишенна Софія (10-Б), Поліщук Аліса (10-Б), Король Марія (11-Б), Баранюк Катерина (11-Б) та учень 10-А класу Віннічук Павло взяли участь у воркшопі «Storytelling + Stop -Motion - Film» та навчалися створювати свої короткі власні анімаційні фільми, які презентували для Гете - інституту. А вчителі Дубич І.М., Попенко Л.А., Новосад А.Б. були учасниками семінарів «Malen im Sprachunterricht» (15.12.22), «Kinderyoga für den DU» (08.12.22), «Sprache in Bewegung» (01.12.22) з використанням сучасних методик викладання німецької мови на початковому етапі вивчення.

 20221012 1762275377