Головна

Про гімназію

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини проекту
Гуманітарна гімназія - експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського та регіонального рівнів, учасник національного проекту «Відкритий світ» та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
В гімназії навчається 1022 учні в 34 класах. Учні 1-11 класів поглиблено вивчають англійську або німецьку мову, 3-11 класів - німецьку мову або англійську мову як другу іноземну.
У гімназії працює 97 педагогічних працівників. Серед них: 9 відмінників освіти України, 3 - нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 35 учителів - методисти, 12 старших учителів, 53 учителя-спеціалісти вищої категорії.
У закладі обладнано 54 навчальні кабінети, 8 кабінетів кафедр, 2 кабінети психологів, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кабінет інформаційних технологій, «Зал досягнень», кабінет «Європейської освіти», кімната школяра, науково-методичні центри іноземних мов, початкового навчання, виховної роботи, контрольно-аналітичної, методичної роботи.
До послуг гімназистів 2 спортивні зали, гімнастичний зал, тренажерний зал, басейн з великою і малою ваннами, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
За останніх 5 років призерами Всеукраїнських олімпіад стали : на ІІІ етапі - 64 гімназиста, на ІV етапі – 17 гімназистів; призерами МАНу стали: ІІ етап - 65 гімназистів, ІІІ етап – 7 гімназистів.
Учні та вчителі гімназії беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі гімназії функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому гімназисти мають змогу вивчати польську мову.

foto 20201221 2017759718

В рамках Тижнів німецької мови, що відбувалися протягом жовтня місяця, учні 8-11 класів Рівненської гуманітарної гімназії взяли активну участь у проєкті «Вчи німецьку мову! Німецька – це фантастично!», в якому за допомогою створених власних відеороликів – реклам пояснювали важливість вивчення німецької мови, а також, таким чином, продемонстрували свої знання мови, здобутих за роки навчання в Рівненській гуманітарній гімназії. Відеоролики були розміщені на каналі Youtube та надіслані в Київ, в Посольство Федеративної Республіки Німеччини та Інститут Гете.

У період з 24 до 26 учениця 11-Б класу Козак Ольга взяла участь в онлайн вебінарі від Goethe Institut та Social Developers Club Hamburg, де дізналася більше про написання та розробку веб-сторінок.
Для участі в семінарі учениця зняла конкурсне відео про вплив технологій на наше життя, її відео було відібрано-завдяки цьому вона змогла відвідати цю подію. Вебінар проводили німецькі розробниці, навчали дітей з України та інших країн як розробляти веб-сайти, використовуючи HTML , CSS та JavaScript. Учні мали змогу не тільки послухати, а й самостійно написати перший веб-сайт.
Ольга розповідає, що вебінар їй дуже сподобався, вона мала змогу вдосконалити німецьку, вивчити щось нове і поспілкуватися з дітьми з інших країн. Семінар тривав кілька годин, іноді було чимало нової інформації, але, незважаючи на це, діти здобули нові знання та познайомилися зі світом веб-розробки.

Протягом 28 – 30.10.2020 для вчителів німецької мови області був проведений онлайн – семінар з питань викладання німецької мови у 5 – 6 кл. НУШ «Assesment». В даному семінарі учасниками були і вчителі РГГ: Дубич І.М., Попенко Л.А., Петрова О.Ф., Анікушина В.В. Семінар був організований Гете –інститутом в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки в Україні у співпраці з нашим РОІППО і проходив протягом 3 – ох днів у комбінованому режимі: 4 академічні години на платформі Zoom та 4 години – на самостійне опрацювання завдань.

foto 20201010 1368786510

Завдяки партнерству з інститутом Гете та під керівництвом вчителів німецької мови Попенко Л.А. та Анікушиної В.В. група учнів 10-Б та 10-В класів нашої гімназії мали змогу взяти активну участь в міжшкільному онлайн-проєкті з дослідження води.

foto 20200927 1412510532

В рамках заходів з нагоди новосілля інституту Гете 18 вересня пройшли перші онлайн-експерименти з предметів MINT – тобто математика, інформатика, природничі науки і техніка.

Учень 11а класу Рівненської гуманітарної гімназії Данилишин Георгій виграв у нелегкому конкурентному змаганні стипендію DAAD на навчання в Німецькому університеті на період три роки.
То ж вітаємо Георгія з високим результатом та бажаємо у подальшому не зупинятися на досягнутому. Нехай твої плани, мрії та задуми будуть такими ж успішними, як і твоя перемога у конкурсі! Удачі, підтримки рідних і друзів, оптимізму і внутрішньої впевненості.
Висловлюємо слова вдячності вчителю гімназії Попенко Ларисі Андріївні за підготовку учня! Вітаємо! І нехай щастить!

foto 20200225 1066955439

Як вирощувати смачну їжу прямо в місті, на невеликих площах – парканах, вікнах, у дворах. Як зробити свою школу зеленішою, екологічнішою та здоровішою? 20-21 лютого в Goethe-Institut у Києві відкрилась майстерня, в якій тандеми учитель німецької мови Ваколюк Людмила Юріївна та учениця 9-Б класу Холод Валерія та інші учні та вчителі з українських шкіл мережі «Школи: партнери майбутнього» РASCH Гете-інституту за експертної підтримки з Берліна створювали екологічні концепції рослинництва і озеленення для подальшого застосування у своїх школах.

foto 20200225 1059592782

З 12 по 14 лютого 2020 в Києві відбулася щорічна традиційна зустріч координаторів – вчителів німецької мови 17 PASCH-шкіл України. Координатором PASCH – проекту в Рівненській гуманітарній гімназії є вчитель німецької мови вищої категорії, вчитель-методист Попенко Лариса Андріївна.

foto 20200130 1088045553

Взявши участь у PASCH-конкурсі „UmWelt Film-Projekt Tschernobyl“, я отримав змогу разом із 20 учнями інших PASCH-шкіл під керівництвом представників Glocal Films протягом одного тижня ( 20.01.20 – 25.01.20) зняти документальний фільм на теми «Альтернативні джерела в Україні» та «Причини та наслідки Чорнобильської катастрофи». Дані відео, як частина глобального проекту „UmWelt“ від Glocal Films, будуть опубліковані разом зі схожими за темою роботами з Австралії, Індонезії тощо.

Тарас Родзін , 11а

foto 20200113 1455362307

10.01.2020 на кафедрі іноземних мов відбувався традиційний щорічний «Педагогічний Х - фактор».