Головна

Про гімназію

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Гуманітарна гімназія - експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського та регіонального рівнів, учасник національного проекту «Відкритий світ» та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
В гімназії навчається 1022 учні в 34 класах. Учні 1-11 класів поглиблено вивчають англійську або німецьку мову, 3-11 класів - німецьку мову або англійську мову як другу іноземну.
У гімназії працює 97 педагогічних працівників. Серед них: 9 відмінників освіти України, 3 - нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 35 учителів - методисти, 12 старших учителів, 53 учителя-спеціалісти вищої категорії.
У закладі обладнано 54 навчальні кабінети, 8 кабінетів кафедр, 2 кабінети психологів, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кабінет інформаційних технологій, «Зал досягнень», кабінет «Європейської освіти», кімната школяра, науково-методичні центри іноземних мов, початкового навчання, виховної роботи, контрольно-аналітичної, методичної роботи.
До послуг гімназистів 2 спортивні зали, гімнастичний зал, тренажерний зал, басейн з великою і малою ваннами, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
За останніх 5 років призерами Всеукраїнських олімпіад стали : на ІІІ етапі - 64 гімназиста, на ІV етапі – 17 гімназистів; призерами МАНу стали: ІІ етап - 65 гімназистів, ІІІ етап – 7 гімназистів.
Учні та вчителі гімназії беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі гімназії функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому гімназисти мають змогу вивчати польську мову.

 pash 20170502 1907874660

Освіта надає перспективи - багатомовність відкриває горизонти
Проект «Школи: партнери майбутнього» був ініційований Міністерством закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина. Його мета полягає у вибудовуванні всесвітньої мережі з більше ніж 1000 шкіл та у збільшенні інтересу молоді до сучасної Німеччини та можливостей навчання у цій країні. Проект координується Міністерством закордонних справ та реалізується спільно з Центральним відомством з питань освіти за кордоном, Ґете-Інститутом, Педагогічною службою обмінів при Раді міністрів культури та освіти та Німецькою службою академічних обмінів.

Кваліфіковані викладацькі кадри
Вчителі шкіл-партнерів регулярно проходять підвищення кваліфікації у мовному та методико-дидактичному плані. Завдяки відвідуванню курсів у Німеччині вони отримали власне уявлення про життя у країні.

Актуальні навчальні матеріали
Заняття німецької мови з використанням актуальних підручників приносить задоволення, а велика кількість додаткових матеріалів та країнознавчих наочних посібників вносить різноманітність у заняття та надає можливість враховувати індивідуальні інтереси учнів.

gete 20170502 1715011889 

Перевірено Ґете-Інститутом
Завдяки спеціальним молодіжним іспитам Ґете-Інституту учні мають можливість перевірити свої досягнення та отримати підтвердження своїх знань німецької мови у вигляді міжнародно-визнаного сертифікату.

Німецька мова у Німеччині
Ґете-Інститут запрошує особливо активних учнів шкіл-партнерів на молодіжні курси до Німеччини. При цьому вони не лише знайомляться з німецькою культурою, а й спільно проводять час з учнями з усього світу, розмовляючи німецькою мовою

Знайомитися з культурою
Культурні проекти та воркшопи сприяють поширенню німецької культури в Україні та збільшують зацікавленість німецькою мовою і культурою.

Об'єднані в мережу
На Інтернет-сторінці проекту можна інтерактивно вивчати німецьку мову, здобувати інформацію про життя молоді у Німеччині та приймати участь у різноманітних Інтернет-проектах. Крім того, школярі мають також можливість отримувати тут інформацію про конкурси та проекти поза рамками ініціативи.

 ykrmapa 20170502 1440613903

Помірятися силами
У міжнародних та національних проектах на різноманітні теми учні можуть показати, що вони можуть. Віртуальні та реальні зустрічі з молоддю мотивують учнів до навчання та сприяють практичному застосуванню мови.

Можливості навчання у вузах Німеччини
Німеччина надає велику кількість стипендій на навчання у вузах. Більше ніж два мільйони іноземних студентів навчаються у німецьких вищих навчальних закладах, оскільки досить престижним у всьому світі вважається диплом про завершену вищу освіту у Німеччині.

Глобальна кар’єра
Знання німецької мови високо цінуються роботодавцями із глобальними діловими відносинами, оскільки німецька економіка є найбільш успішною та знаходиться на третьому місці у світі.

Важливий партнер
Знання німецької мови покращують професійні шанси у 1200 німецьких фірмах в Україні та, звичайно, також в інших країнах

Наука та дослідження
Німецька являється другою по вагомості мовою науки. Здійснюючи значний внесок у науку та розвиток, Німеччина займає третє місце у світовому масштабі.

Комунікація
Із німецькими знаннями завжди будеш у курсі останніх подій. Кожна п'ята книга у світі виходить німецькою мовою, а ряд важливих Інтернет-сторінок написані німецькою мовою. Німецькою мовою розмовляє більшість населення Євросоюзу

Насолода літературою, музикою, мистецтвом та філософією
Німецька є мовою Ґете, Кафки, Моцарта, Баха та Бетховена. Як мова культури вона відкриває духовні горизонти.

Подорожі
Володіючи німецькою мовою, Ви зможете самостійно відкривати для себе не лише німецькомовні країни, а й знаходити спільну мову у багатьох інших країнах Європи.

Міжнародний обмін
Між Німеччиною та багатьма країнами світу, серед них, звичайно, і Україною, здійснюються регулярні учнівські та студентські обміни.

Міжнародна мова
За допомогою німецької мови учні шкіл-партнерів можуть налагоджувати контакти та знаходити друзів серед однолітків із більше ніж ста країн світу.