Головна

Про гімназію

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна

Вітаю Вас, шановні користувачі, на оновленому сайті Рівненської гуманітарної гімназії

vitanya 20170623 1708399044

Тут ви зможете знайти всю важливу інформацію про гуманітарну гімназію, переглянути новини нашого закладу, скористатись додатковим навчальним матеріалом з різних предметів, вчасно дізнатись про проведення батьківських зборів чи інших заходів.

На відміну від попередньої версії, тепер у Вас буде можливість зручно та без будь-яких проблем переглядати гімназійний сайт на мобільних телефонах, оскільки він був оптимізований для роботи на всіх сучасних мобільних пристроях (хоч перевага надається desktop-версії).

Сподіваюсь Вам сподобається оновлений дизайн та функціонал нашого сайту і Ви отримаєте від перегляду та роботи з ним лише позитивні емоції.

Вітаємо Вас на оновленому сайті РГГ
Гуманітарна гімназія - експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського та регіонального рівнів, учасник національного проекту «Відкритий світ» та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
В гімназії навчається 1022 учні в 34 класах. Учні 1-11 класів поглиблено вивчають англійську або німецьку мову, 3-11 класів - німецьку мову або англійську мову як другу іноземну.
У гімназії працює 97 педагогічних працівників. Серед них: 9 відмінників освіти України, 3 - нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 35 учителів - методисти, 12 старших учителів, 53 учителя-спеціалісти вищої категорії.
У закладі обладнано 54 навчальні кабінети, 8 кабінетів кафедр, 2 кабінети психологів, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кабінет інформаційних технологій, «Зал досягнень», кабінет «Європейської освіти», кімната школяра, науково-методичні центри іноземних мов, початкового навчання, виховної роботи, контрольно-аналітичної, методичної роботи.
До послуг гімназистів 2 спортивні зали, гімнастичний зал, тренажерний зал, басейн з великою і малою ваннами, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
За останніх 5 років призерами Всеукраїнських олімпіад стали : на ІІІ етапі - 64 гімназиста, на ІV етапі – 17 гімназистів; призерами МАНу стали: ІІ етап - 65 гімназистів, ІІІ етап – 7 гімназистів.
Учні та вчителі гімназії беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі гімназії функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому гімназисти мають змогу вивчати польську мову.

 pash 20170502 1907874660

Освіта надає перспективи - багатомовність відкриває горизонти
Проект «Школи: партнери майбутнього» був ініційований Міністерством закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина. Його мета полягає у вибудовуванні всесвітньої мережі з більше ніж 1000 шкіл та у збільшенні інтересу молоді до сучасної Німеччини та можливостей навчання у цій країні. Проект координується Міністерством закордонних справ та реалізується спільно з Центральним відомством з питань освіти за кордоном, Ґете-Інститутом, Педагогічною службою обмінів при Раді міністрів культури та освіти та Німецькою службою академічних обмінів.

Кваліфіковані викладацькі кадри
Вчителі шкіл-партнерів регулярно проходять підвищення кваліфікації у мовному та методико-дидактичному плані. Завдяки відвідуванню курсів у Німеччині вони отримали власне уявлення про життя у країні.

Актуальні навчальні матеріали
Заняття німецької мови з використанням актуальних підручників приносить задоволення, а велика кількість додаткових матеріалів та країнознавчих наочних посібників вносить різноманітність у заняття та надає можливість враховувати індивідуальні інтереси учнів.

gete 20170502 1715011889 

Перевірено Ґете-Інститутом
Завдяки спеціальним молодіжним іспитам Ґете-Інституту учні мають можливість перевірити свої досягнення та отримати підтвердження своїх знань німецької мови у вигляді міжнародно-визнаного сертифікату.

Німецька мова у Німеччині
Ґете-Інститут запрошує особливо активних учнів шкіл-партнерів на молодіжні курси до Німеччини. При цьому вони не лише знайомляться з німецькою культурою, а й спільно проводять час з учнями з усього світу, розмовляючи німецькою мовою

Знайомитися з культурою
Культурні проекти та воркшопи сприяють поширенню німецької культури в Україні та збільшують зацікавленість німецькою мовою і культурою.

Об'єднані в мережу
На Інтернет-сторінці проекту можна інтерактивно вивчати німецьку мову, здобувати інформацію про життя молоді у Німеччині та приймати участь у різноманітних Інтернет-проектах. Крім того, школярі мають також можливість отримувати тут інформацію про конкурси та проекти поза рамками ініціативи.

 ykrmapa 20170502 1440613903

Помірятися силами
У міжнародних та національних проектах на різноманітні теми учні можуть показати, що вони можуть. Віртуальні та реальні зустрічі з молоддю мотивують учнів до навчання та сприяють практичному застосуванню мови.

Можливості навчання у вузах Німеччини
Німеччина надає велику кількість стипендій на навчання у вузах. Більше ніж два мільйони іноземних студентів навчаються у німецьких вищих навчальних закладах, оскільки досить престижним у всьому світі вважається диплом про завершену вищу освіту у Німеччині.

Глобальна кар’єра
Знання німецької мови високо цінуються роботодавцями із глобальними діловими відносинами, оскільки німецька економіка є найбільш успішною та знаходиться на третьому місці у світі.

Важливий партнер
Знання німецької мови покращують професійні шанси у 1200 німецьких фірмах в Україні та, звичайно, також в інших країнах

Наука та дослідження
Німецька являється другою по вагомості мовою науки. Здійснюючи значний внесок у науку та розвиток, Німеччина займає третє місце у світовому масштабі.

Комунікація
Із німецькими знаннями завжди будеш у курсі останніх подій. Кожна п'ята книга у світі виходить німецькою мовою, а ряд важливих Інтернет-сторінок написані німецькою мовою. Німецькою мовою розмовляє більшість населення Євросоюзу

Насолода літературою, музикою, мистецтвом та філософією
Німецька є мовою Ґете, Кафки, Моцарта, Баха та Бетховена. Як мова культури вона відкриває духовні горизонти.

Подорожі
Володіючи німецькою мовою, Ви зможете самостійно відкривати для себе не лише німецькомовні країни, а й знаходити спільну мову у багатьох інших країнах Європи.

Міжнародний обмін
Між Німеччиною та багатьма країнами світу, серед них, звичайно, і Україною, здійснюються регулярні учнівські та студентські обміни.

Міжнародна мова
За допомогою німецької мови учні шкіл-партнерів можуть налагоджувати контакти та знаходити друзів серед однолітків із більше ніж ста країн світу.