Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Скажемо забрудненню: «Ні!»
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20200105 1503712751

Мета проекту:
Привернути увагу громадськості та органів самоврядування міста до глобальної проблеми твердих побутових відходів.
Формувати екологічну культуру учнів.
Роз’яснення серед громадськості необхідності збереження навколишнього середовища.

Завдання проекту:
Розробити план заходів щодо покращення екологічної проблеми викиду використаних батарейок. Висвітлити результати дослідження на сайті гімназії, екологічному стенді; рекомендувати учням гімназії, жителям міста вжити необхідні заходи щодо утилізації використаних батарейок на території міста, покращення санітарно-епідеміологічного стану міста.

Актуальність проекту:
Використані елементи живлення містять ртуть, кадмій, свинець, олово, нікель, цинк, магній та інші хімічні елементи й сполуки. На сміттєзвалищах під впливом атмосферних факторів елементи живлення швидко руйнуються, а речовини, які є в їхньому складі, випаровуються та вимиваються.
Через воду й повітря токсичні метали потрапляють у живі організми, внаслідок чого викликають ураження живих організмів, погіршують репродуктивні здатності та викликають генетичні зміни та ракові захворювання.
Для промисловості відпрацьовані батарейки — це сировина з високим рівнем концентрації цінних елементів — кольорових металів та мінералів.
Тому доцільніше налагодити переробку батарей, ніж просто викидати їх на загальні сміттєзвалища. В Україні працює завод для переробки батарейок (ДП «Аргентум»), розташований у Львові. ДП «Аргентум» володіє відпрацьованими технологіями переробки основних груп батарейок (80% обсягу, що збирається) та може, приритмічних поставках, промислово переробляти близько 1 тонни на день. При зростанні обсягів зібраного матеріалу до проекту будуть долучені й інші підприємства галузі з передачею відповідних технологій.

Учасники проекту:
Учні, батьки та вчителі гімназії.

Стислий опис проекту
Участь у проекті беруть всі учні гімназії, вчителі. Ємкість для збирання використаних батарейок розміщена в спеціально відведеному місті у шкільному коридорі, поруч розміщена інформація про важливість даної акції. Учні та вчителі активно відгукуються і підтримують такі корисні починання в нашій гімназії. З кожним днем використаних елементів живлення стає все більше і більше.
Вже впродовж 4-х років учні гуманітарної гімназії здають більше 10 кг використаних батарейок для переробки в ГО «Екоклуб», що знаходиться в нашому місті на вул. Петра Могили. Завдяки реалізації проекту розширено коло однодумців, які не залишилися байдужими до проблем забруднення використаними батарейками. Нашу роботу підтримали учні, батьки, вчителі гімназії.

foto 20200105 1047291689