Головна

Про гімназію

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Тиждень«Мade in Ukraine»
Гуманітарна гімназія - експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського та регіонального рівнів, учасник національного проекту «Відкритий світ» та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
В гімназії навчається 1022 учні в 34 класах. Учні 1-11 класів поглиблено вивчають англійську або німецьку мову, 3-11 класів - німецьку мову або англійську мову як другу іноземну.
У гімназії працює 97 педагогічних працівників. Серед них: 9 відмінників освіти України, 3 - нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 35 учителів - методисти, 12 старших учителів, 53 учителя-спеціалісти вищої категорії.
У закладі обладнано 54 навчальні кабінети, 8 кабінетів кафедр, 2 кабінети психологів, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кабінет інформаційних технологій, «Зал досягнень», кабінет «Європейської освіти», кімната школяра, науково-методичні центри іноземних мов, початкового навчання, виховної роботи, контрольно-аналітичної, методичної роботи.
До послуг гімназистів 2 спортивні зали, гімнастичний зал, тренажерний зал, басейн з великою і малою ваннами, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
За останніх 5 років призерами Всеукраїнських олімпіад стали : на ІІІ етапі - 64 гімназиста, на ІV етапі – 17 гімназистів; призерами МАНу стали: ІІ етап - 65 гімназистів, ІІІ етап – 7 гімназистів.
Учні та вчителі гімназії беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі гімназії функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому гімназисти мають змогу вивчати польську мову.

adw2 20170617 1528964465

Мета проекту:
Впровадження нових, ефективних форм роботи із патріотичного виховання; відродження національних традицій, формування в учнів патріотизму, почуття гордрсті за приналежність до української нації, успадкування духовних надбань українського народу; поглибити знання вихованців з історії української державності й громадянства, культури народу, його традицій; прагнення до самовираження, самореалізації та самоствердження, активної діяльності.
Актуальність проекту
2014/2015 навчальний рік став особливим в контексті суспільно-політичної ситуації, що відбувається в Україні: рік святкування 200 – річчя великого Кобзаря, рік трагічних подій на Майдані та Революції Гідності, рік військового протистояння на Сході країни, рік усвідомлення, що Україна - Європейська держава, а українці - нація волелюбна та свідома. Державотворчі процеси, що відбуваються в країні, зумовлюють необхідність вирішення проблеми виховання національно свідомих громадян, патріотів своєї батьківщини, спадкоємців і продовжувачів національно-патріотичних традицій. В основу громадянсько-патріотичного виховання дітей, підлітків, молоді мають бути покладені педагогічний досвід українського народу, його історико-культурні традиції, духовність.
Опис діяльності
Наша Батьківщина — Україна. Її неосяжні простори підкорюють серця мільйонів людей не тільки нашої країни, а й туристів, що приїжджають з усього світу.
Де ще знайдеш такий соковитий колорит мальовничих куточків природи. Густі листяні ліси, наповнені життям і свіжим повітрям, які дарують нам подих. Кришталево чисті джерела і озера, які втамовують нашу спрагу. Родючі землі, які годують нас. Працьовиті, хлібосольні люди, які живуть дуже просто, працюють, не покладаючи рук, на благо своєї країни.
Багата наша Україна на талановитих людей, на традиції. А тому учнівський парламент гімназії вирішив провести з 16 по 20 березня 2015 року тиждень «Мade in Ukraine» з метою популяризації українського одягу, національної кухні, вітчизняного кіновиробника. Тиждень проходив за таким планом:
1 день. День національного одягу. Умови проведення дня:
Прийти в гімназію в вишиванці, або в одязі з елементом українського стилю (стрічка у волоссі, віночок, солом'яний капелюх).

p70130 124457 20170617 1319682922

2 день. День кольорів національного прапора. Умови проведення дня:
Прийти в гімназію в одязі жовтого чи блакитного кольору, з елементом кольорів (стрічка у волоссі, краватка, носовичок у лацкані піджака, віночок). У цей день у вестибюлі на першому поверсі учнівський парламент для усіх охочих буде накладати «аква-грим» у національних кольорах.

p1010098 20170617 1362808102

3 день. День інформування на тему «Україна неповторна». Умови проведення дня:
Кожен класний колектив готує цікаву інформацією (на папері формату А4 ) і вивішує її у холі гімназії на інформ - стіну.
4 день. День української кухні. Умови проведення дня:
В цей день усі гімназисти та вчителі можуть покуштувати страви української кухні (борщ, вареники, пампушки з часником, узвар), які приготує учнівський парламент спільно з працівниками гімназійної їдальні.

p1010130 20170617 2052652958

5 день. День українського кінематографу. Умови проведення дня:
Усіх бажаючих гімназистів запрошуємо на перегляд фільму (15.00.год) знятого українськими кінематографістами (каб 112), та українських мультфільмів (актова зала гімназії).
Уся гімназійна родина активно долучилася до проведення тижня та дотримувалася зазначених вимог. Від одних лише вишиванок захоплювало подих. Оригінальні віночки у дівчат на головах, солом'яні брилі у хлопців. А накладання «аква-гриму» з національною символікою викликало справжній фурор. Смачними пампушками та варениками щиро пригощали працівники їдальні разом з дівчатами з учнівського парламенту. Тиждень закінчився, але залишив у пам'яті добрі спогади.
Щиро віримо в невмирущість української нації і завжди зберігатимемо свої традиції, як робили це тисячі наших предків і як роблять це тисячі наших сучасників. Україна вічна, бо вічний її народ.