Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

У нас в гімназії
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

Ось уже 13-ий рік наша гімназія є членом міжнародного проєкту PASCH ( Школи: партнери майбутнього), ініційованого посольством ФРН у 2008 році. Як і в попередніх роках, так і в цьому навчальному році за міжнародною програмою PASCH учні 4-11 кл. РГГ складали іспити з німецької мови та взяли участь у різноманітних конкурсах і воркшопах :
- Проєкт «Наш шкільний проєкт», тема «Вода в нашому житті» (10-В кл., вчителі німецької мови Попенко Л.А., Анікушина В.В., вчитель хімії Тригубець Л.Д. , вересень 2020), разом в партнерстві зі PASCH-школами м. Черкаси, Долина.
- Залучення учнів до проведення експериментів в рамках MINT – лабораторій Гете - інституту (вересень - жовтень 2020, 8 - 11 кл., вчителі німецької мови Попенко Л.А., Петрова О.Ф., Новосад А.Б., Герасимчук Н.М.)
- Тижні німецької мови (згідно окремого графіка, укладач Попенко Л.А.), (жовтень 2020)
- Проєкт (створення учнями власних відеороликів) у співпраці з посольством ФРН «Вчи німецьку мову! Німецька - це фантастично!» (жовтень 2020, вчителі Попенко Л.А, Дубич І.М., Анікушина В.В., Герасимчук Н.М., Новосад А.Б.)
- Створення учнями посібника коміксів (11 кл., грудень 2020, вчитель Герасимчук Н.М., переможці не визначалися)
- Конкурс - відео «Україна та Німеччина: спільні риси та відмінності» (січень 2021, 4 переможці, 9-10 кл., вчителі Новосад А.Б., Анікушина В.В., Петрова О.Ф.)
- Конкурс веб - сторінок «Цифровий світ» (грудень 2020, 1 переможець, 11 кл., вчитель Попенко Л.А.)
- Фільм-проект «Моє життя в цифровому світі» (1 переможець, 10 кл., лютий 2021, вчитель Анікушина В.В.)
- Твір/ессе «Європейський діалог: так – різноманіттю, ні – дискримінаціям» (2 переможці, 10 кл., вчитель Анікушина В.В.)
- Конкурс презентацій «Граючи вивчати мову» (квітень 2021, 2 переможці, вчитель Новосад А.Б.)
- Конкурс читців поезії Poetry Slam (2 переможці, 9 кл., вчителі Петрова О.Ф., Новосад А.Б.)
- Творча майстерня - конкурс малюнків «Права людини» (4 переможці, 9 кл., вчитель Новосад А.Б.)
Всього 66 учнів гімназії прийняли участь у різноманітних конкурсах за програмою PASCH.
Триває «Наш шкільний проєкт» (березень - листопад 2021) на тему «Комп’ютер тим, кому за 60 …» в партнерстві PASCH-шкіл Рівне РГГ - Вінниця - Черкаси - Одеса. Протягом травня - початку червня учні роблять презентації, комікси, малюють малюнки, пишуть ессе до тем «Один день без комп’ютера», «Інтернет в нашому житті» і обмінюються між школами. У вересні розпочнеться навчання комп’ютерної грамоти тих, кому за 60 … Учні самі шукають собі підопічних ( бабуся/дідусь, сусіди, вчителі-пенсіонери, обслуговуючий персонал) і презентуватимуть результати у листопаді для Гете-інституту і шкіл - партнерів Одеси, Черкаси, Вінниці та всіх PASCH-інших шкіл України.
В рамках проєкту PASCH і завдяки матеріальній підтримці Гете - інституту м. Київ (пані Вікторії Тимченко, пані Ольги Кисельової та пані Олени Недоходюк) в нашій гімназії оформлено «Німецький куточок» («Deutsche Ecke») на постійно діючій основі. Це - м’які кубики-«пуфики» з логотипом Гете-інституту, інформаційний банер та настінні плакати міст Німеччини та можливістю пройти там мовні курси.
А також тут журнали «Perfekt», «Vitamin.de», та проспекти «Іспити А1 – В2», «Міст до вищої освіти у Німеччині», «Міжнародний проєкт PASCH».
Вчителі німецької мови також приймали активну участь у різних чисельних семінарах, воркшопах, вебінарах та конференціях: „Assessment im (online)Deutschunterricht“, „Landeskunde und Interkulturalität“, cерія вебінарів «DIGITALE-LEHRWERKE FÜR SCHULEN BESTE FREUNDE A1-B1», „Хто знає граматику - той говорить краще? Сучасне вивчення граматики на заняттях із дітьми та підлітками за підручником Dabei“, „Культурна спадщина .Назви вулиць.”, конгреси : « Digitale Kongress 2020» , « Digitale Kongress 2021 : WISSEN UND LERNEN IM DIGITALEN ZEITALTER“, та ряд інших.

Лариса Попенко , вчитель німецької мови, координатор проєкту PASCH в РГГ