Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Українська вишиванка
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20200105 1918303039

Мета проекту:
привернути увагу до українських національних надбань, зокрема до автентичної вишивки.
Завдання проекту:
? популяризувати такий вид прикладного мистецтва як вишивання;
? презентувати родинні вишивки;
? створити в гімназії атмосферу творчості та патріотизму.
Актуальність проекту:
З духовним відродженням нашої країни все більше ми звертаємося до національних надбань, зокрема до автентичної вишиванки, яка стає все популярнішою не тільки в Україні, а й за її межами. Вишиванка є не лише традиційним історичним одягом українців, а й сучасним та модним трендом. Кожна сорочка – це витвір мистецтва, який випромінює тільки позитивну енергетику, яка йде від майстрині, що її створювала. Українська вишивка цінується в усьому світі, а в українських родинах передається з покоління в покоління.
Учасники проекту:
Учні та вчителі гімназії
Стислий опис проекту:
Акція мала культурно-просвітницький характер, та була покликана привернути увагу до українських національних надбань. 18 травня, в День української вишиванки вчителі та учні прийшли у вишиванках з різними орнаментами та вишитими у різних техніках: хрестик, художня гладь, занизування, мережка. У акції взяло участь близько 1000 учнів та вчителів. Багато дітей не вдягнуло сорочки тому, що не мають їх у своєму гардеробі. Ця акція спонукала їх до придбання вишиванки. Дехто з дівчат виявив бажання після акції вишити сорочку власноруч, а значить вкласти в неї свою душу, натхнення, фантазію. Також у цей день була організована виставка «Невтомне творіння рук золотих». Учні гімназії принесли рушники, серветки, сорочки, пояси вишиті не лише руками мам, бабусь, тіток чи хресних, але й прабабусь.

foto 20200105 1370932733