Головна

Про гімназію

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Харчування

Вітаю Вас, шановні користувачі, на оновленому сайті Рівненської гуманітарної гімназії

vitanya 20170623 1708399044

Тут ви зможете знайти всю важливу інформацію про гуманітарну гімназію, переглянути новини нашого закладу, скористатись додатковим навчальним матеріалом з різних предметів, вчасно дізнатись про проведення батьківських зборів чи інших заходів.

На відміну від попередньої версії, тепер у Вас буде можливість зручно та без будь-яких проблем переглядати гімназійний сайт на мобільних телефонах, оскільки він був оптимізований для роботи на всіх сучасних мобільних пристроях (хоч перевага надається desktop-версії).

Сподіваюсь Вам сподобається оновлений дизайн та функціонал нашого сайту і Ви отримаєте від перегляду та роботи з ним лише позитивні емоції.

Вітаємо Вас на оновленому сайті РГГ
Гуманітарна гімназія - експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського та регіонального рівнів, учасник національного проекту «Відкритий світ» та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
В гімназії навчається 1022 учні в 34 класах. Учні 1-11 класів поглиблено вивчають англійську або німецьку мову, 3-11 класів - німецьку мову або англійську мову як другу іноземну.
У гімназії працює 97 педагогічних працівників. Серед них: 9 відмінників освіти України, 3 - нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 35 учителів - методисти, 12 старших учителів, 53 учителя-спеціалісти вищої категорії.
У закладі обладнано 54 навчальні кабінети, 8 кабінетів кафедр, 2 кабінети психологів, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кабінет інформаційних технологій, «Зал досягнень», кабінет «Європейської освіти», кімната школяра, науково-методичні центри іноземних мов, початкового навчання, виховної роботи, контрольно-аналітичної, методичної роботи.
До послуг гімназистів 2 спортивні зали, гімнастичний зал, тренажерний зал, басейн з великою і малою ваннами, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
За останніх 5 років призерами Всеукраїнських олімпіад стали : на ІІІ етапі - 64 гімназиста, на ІV етапі – 17 гімназистів; призерами МАНу стали: ІІ етап - 65 гімназистів, ІІІ етап – 7 гімназистів.
Учні та вчителі гімназії беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі гімназії функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому гімназисти мають змогу вивчати польську мову.

foto 20191001 1870290473

Питання харчування у освітніх закладах України стоїть досить актуально. Загалом шкільне харчування повинно сприяти здоровому способу життя дітей. Працює в цьому напрямку і педагогічний колектив та працівники їдальні гуманітарної гімназії.
З нового навчального року в їдальні гімназії продовжено впровадження страв з рецептурного збірника Євгенія Клопотенка. «Мета нового збірника – навчити дітей їсти смачно та різноманітно, щоб дитина приходила зі школи та казала мамі: «Давай сьогодні будемо їсти не сосиски з макаронами, як завжди, а паелью з нагетсами» – зазначив Клопотенко. Також в гімназії враховані всі побажання батьків щодо якості та асортименту страв.
Щодня отримують гаряче харчування 104 учні 1-11-х класів, що належать до пільгових категорій. Вони харчуються за кошти міського бюджету.
Організацію харчування щоденно контролює медична сестра гімназії Гуляр І.М., відповідальна за харчування заступник директора Яценя А.В. та група громадського контролю у складі батьків учнів гімназії.
Меню погоджено керівником Рівненського міського управління ГУ Держпродспоживслужби в Рівненській області.
Учні гімназії отримують в їдальні два сніданки, обід та підвечірок.

foto 20190523 2099281040

Впродовж двох тижнів «БАРОМЕТР ГІМНАЗІЇ» збирав пропозиції і побажання гімназистів та їх батьків щодо впровадження в гімназійне меню рецептів страв із книги Євгена Клопотенка «Збірник рецептурних страв для харчування дітей шкільного віку в організованих освітніх та оздоровчих закладах».У рецептурному збірнику Євгеном Клопотенком було запропоновано всього 110 різноманітних страв для шкільного меню та рекомендовано для застосування до страв 20 видів спецій.Запропоновані автором страви були об’єднані в розділи: «Бутерброди та закуски», «Салати», «Перші страви», «Другі страви », «Солодкі страви», «Напої ». Свої пропозиції щодо оновлення меню внесли близько 150 осіб.
Результати опитування наступні.

До уваги учнів, батьків та працівників гімназії!

В рамках проекту «Барометр гімназії» проводиться опитування учнів 6-11-х класів, батьків учнів 1-5-х класів та працівників гімназії щодо оновлення меню в гімназійній їдальні.
На сайті закладу з 01 березня буде розміщена книга Євгена Клопотенка «Збірник рецептів страв для харчування дітей шкільного віку в навчальних та оздоровчих закладах».
Пропонуємо ознайомитись та висловити свої побажання щодо оновлення меню:
1. Обрати по одній страві з розділів «Бутерброди та закуски», «Другі страви», «Салати», «Перші страви», «Соуси та заправки», «Солодкі страви», «Напої».
2. Вказати номери та назви обраних страв і залишити свої пропозиції в скриньці біля чергового гімназії.
Термін подачі пропозицій з 04 по 10 березня 2019 року.

Дирекція


<<< ПЕРЕГЛЯНУТИ КНИГУ >>>