Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Заходи та акції
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

Український інститут книги вже традиційно щороку проводить акцію «Національний тиждень читання».
Ця Всеукраїнська інформаційно-просвітницька акція має на меті консолідацію українського суспільства навколо читання як життєвої стратегії.
Цьогоріч гасло Акції – «Бути своїми», в яке вкладається безліч сенсів і практичного змісту. Читання важливих книжок сприяє єднанню українського народу, формуванню нашої ідентичності, збереженню культурно-мовної спадщини держави.
Читання є важливим у час миру і добробуту, але ще важливішим – у часи випробувань, які випали на нашу долю через війну. Книжки можуть стати нашим захистом і нашою зброєю, друзями і порадниками, вчителями і лікарями.
Літературний фронт у сьогоденних умовах жорстокої російсько-української війни тримають багато культурних діячів, науковців, письменників. Є серед них і такі, що стали до лав ЗСУ.

foto 20230504 1441583496

Щиро вдячні учням ліцею:
Нечипоруку Олександру 1-Г клас;
Воробйовій Софії 1-Г клас;
Заїкі Давиду 1-Г клас;
Білецькій Анні 2-А клас
за подаровані книги у нашу бібліотеку, де вони обов'язково знайдуть свого читача.

foto 20211213 1817729216

Книга – найкращий подарунок! А коли вона подарована бібліотеці, де її прочитає не один десяток користувачів, то це найцінніший подарунок.

foto 20211124 1165651988

27 листопада ми вшановуємо пам'ять мільйонів співвітчизників, які стали жертвами Голодомору 1932-1933 років в Україні та всіх громадян, які пережили цю страшну трагедію в історії українського народу. У ці роки голодна смерть у мирний період обірвала мільйони людських доль.

fsdfsfs 20171031 1238849616

Дорогі читачі, у шкільній бібліотеці оформлена поличка буккросера. Буккросинг (від англ. book-crossing - книгообіг) - безкоштовний обмін книгами чи, як кажуть буккросери, це "звільнення" книжок. Тобто буккросер, прочитавши книгу, залишає її у громадському місці (парку, кафе, транспорті), щоб хтось інший міг її прочитати.

fsdfsfs 20171031 1662198734

У Рівненській гуманітарній гімназії до Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя» була проведена бібліопрезентація «Здоровим бути модно, стильно і красиво».

fghdhdh3 20171031 1525769789

З метою дати учням поняття: бібліотекар, читач; познайомити з правилами користування бібліотекою, різноманітністю книг у бібліотеці; залучити учнів до читання книг; виховувати любов до книги і бережливого ставлення до неї; ознайомити з працюючими бібліотеками міста, для учнів бібліотекарями гімназії була організована ознайомча подорож у Рівненську обласну бібліотеку для молоді.

fghdhdh2 20171031 1637842834

З метою популяризації читання та прояву інтересу у учнів до відвідування гімназійної бібліотеки на базі 2-х класів був проведений урок-екскурсія до «Читай-міста», на якому молодші школярі отримали можливість ознайомитись з системою роботи бібліотеки гімназії, правилами користування бібліотекою, книжковим фондом та функціонуючими книжковими виставками.

fghdhdh1 20171031 1086126310

Книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій.

fghdhdh 20171031 1434129031

Книжкова виставка — комплекс спеціально відібраних і систематизованих документів, підібраних таким чином, щоб викликати увагу чи¬тачів, зацікавити чи задовільнити існуючий інте¬рес чи інформаційну потребу.