Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Cтруктура та органи управління закладу
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

Структура навчального закладу

І ступінь навчання (1- 4 класи) всього 15 класів
ІІ ступінь навчання (Гімназія, 5-9 класи) всього 19 класів
ІІІ ступінь навчання (Ліцей, 10 – 11 класи) всього 6 клас

Органи управління закладом

Керівництво закладом освіти здійснює - директор, повноваження якого визначаються Законами України «Про освіту», Статутом ліцею, трудовим договором.

Вищим колегіальним органом громадського самоврядування ліцеєм є загальні збори( конференція) колективу ліцею. Що скликається не менш як 1 раз на рік.

Постійно діючий колегіальний орган управління ліцеєм є педагогічна рада. Засідання педагогічної ради проводяться не меш як 4 рази на рік.

Органом самоврядування здобувачів освіти є учнівський парламент . Засідання учнівського парламенту відбуваються не меш як 4 рази на рік.

Органом батьківського самоврядування є батьківський комітет. Засідання батьківського комітету ліцею відбуваються не менш ніж 3 рази на рік.

Органом самоврядування працівників ліцею є профспілковий комітет. Засідання профспілкового комітету відбуваються за потребою.