Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Доступність освітнього середовища для дітей з ООП
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

У Рівненському ліцеї №7 створено належні умови для доступу особам з обмеженими фізичними можливостями та навчання дітей з особливими освітніми потребами, у тому числі й дітей з інвалідністю, а саме:
- безпечний доступ до території закладу освіти;
- наявний пандус з поручнями до входу в приміщення ліцею;
- облаштовано просторі та зручні рекреації;
- наявні об’ємні маячки на стінах коридорів та холу;
- наявні зручні переходи між поверхами;
- наявні поручні до всіх східців між поверхами приміщення ліцею;
- наявні огородження на сходових майданчиках між поверхами висотою 1,1 м та 2,1 м на 3 поверсі;
- облаштовано просторі навчальні кабінети зі зручними меблями, партами та стільцями (1-2 класи НУШ – одномісні парти).
- облаштовано простору сучасну їдальню;
- біля їдальні наявні умивальники, є гаряча вода, наявні електричні сушилки для рук;
- облаштовано зручні туалетні кімнати з умивальниками ;
- кабінети початкової школи розміщені в окремому блоці з окремим входом та сходами;
- облаштовано два великі і один малий спортивні зали;
- облаштовано ресурсну кімнату для занять дітей з ООП;
- на території ліцею розміщено: басейн, спортивний майданчик, сучасне футбольне поле з штучним покриттям, волейбольна площадка, дитячий ігровий майданчик.

У закладі освіти всі навчальні кабінети, холи, коридори, спортивні зали та басейн мають природне освітлення. Світло на робочі місця падає ліворуч. При оздобленні навчального приміщення враховано такі вимоги: стіни навчальних кабінетів, двері, меблі, парти та стільці – світлих тонів , класні дошки темно-зеленого кольору, стеля, – білого кольору. Розташування меблів, обладнання, наявність декоративних рослин у навчальних кабінетах сприяє максимальному використанню денного світла і рівномірному їх освітленню. У осінньо-зимовий період використовується штучне освітлення через енергозберігаючі лампи. У закладі дотримується повітряно-тепловий режим. Чистота повітря у закладі забезпечується регулярністю вологого прибирання, використанням всіх видів провітрювання (наскрізне, кутове, однобічне).