Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Delhi Public School Ghaziabad
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

Співпраця між Рівненською гуманітарною гімназією та Delhi Public School Ghaziabad розпочалася у 2011 році зі знайомства двох вчителів німецької мови: вчительки Рівненської гуманітарної гімназії Петрової О. Ф. та вчителя Аслана з Delhi Public School Ghaziabad. Перебуваючи у м. Фрайбург, Німеччина, на мовному стажуванні в рамках проекту PASCH вони домовилися про співпрацю між навчальними закладами.
Впродовж декількох років тривало зочне знайомство між школами у вигляді листування, де ми детальніше познайомилися з Delhi Public School Ghaziabad. В травні 2018 року був підписаний між нашими двома навчальними закладами Меморандум про співпрацю.

india 20200206 1263287965

india 20200206 1691229083

Вже восени 2018 року делегація з 7 учнів та вчительки німецької мови Пуджі Махешварі прибула до Рівного. 15.09.2018 року у гімназії розпочався спільний українсько-індійський проект «Дивовижна Індія».
Індійські школярі проживали у сім’ях наших гімназистів, де могли краще познайомитися один з одним.
Хлібом-сіллю зустріли та привітали різними мовами, що вивчаються у гімназії гостей учні 7-9 х класів. Впродовж тижневого перебування на наших гостей чекають цікаві зустрічі, знайомства, екскурсії, майстер-класи. 17 вересня 2018 року відбулося знайомство наших індійських гостей з учнями гімназії. Гімназисти спілкувалися зі своїми гостями виключно англійською мовою.
Адміністрація, учні та вчителі РГГ старанно готувалися до прийому дорогих гостей, вивчали традиції та культуру Індії, продумували цікаву пізнавальну та розважальну програму.
А команда юних художників гімназії у складі Софії Сідлецької, Віталія Мусієвича, Марії Гайбонюк, Марії Тиховецької та вчитель англійської мови Дрига Т.М. вирішили підготувати арт-подарунок для дорогих гостей – зробити яскраву інсталяцію «Дивовижна Індія» в холі гімназії. Довго й надзвичайно творчо, з великим натхненням працювали митці гімназії. І цей арт-сюрприз виявився вдалим. Індійські гості були в захваті від картин юних художників, на яких можна було побачити історичні пам’ятки Індії, яскраві східні краєвиди, екзотичних тварин та неймовірні національні костюми. Також сподобалась нашим новим іноземним друзям інформативна інсталяція про культуру та національні символи Індії.
А знавці англійської мови гімназії у складі Ольги Поліщук, Анастасії Лящук (вчитель – Дрига Т.М.) та Аліни Кучерук, Данила Марчука (вчитель – Демчук А.А.) підготували для дорогих індійських гостей надзвичайно пізнавальну та цікаву екскурсію гімназією, під час якої розказали про історію та традиції нашого навчального закладу, наші здобутки, особливості навчального процесу, шкільні предмети, спортивні досягнення та позашкільну діяльність. Юні екскурсоводи охоче відповідали на всі питання індійських школярів та їхньої вчительки. Під час шкільної екскурсії відбувся своєрідний індійсько- український діалог культур. Це ще раз доводить, що знання англійської мови в сучасному світі є своєрідним вікном у світ.
Гості з Індії мали нагоду познайомитися не тільки з нашим містом, але й побувати на екскурсії у старовинному м. Львові. Учні з далекої Індії були вражені архітектурною спадщиною та таємничими підземеллям історичного міста, дізналися про історію і легенди міста Лева XIV-XVIII ст., прогулялися вузенькими середньовічними вуличками і знаменитої площі Ринок, побачили найвідоміші пам'ятки Львова.
Для школярів із Делі продумали насичену програму перебування, щоб у стислий термін дати якнайповніше уявлення про Україну - відвідування уроків, безліч екскурсій, презентацій, ігор та майстер-класів. А ще індійським гостям надали унікальну можливість зустрітися із міським головою Рівного.
Попри цілком офіційну обстановку, зустріч пройшла тепло і невимушено. Володимир Хомко цікавився в індійських школярів враженнями від України, особливостями освіти і побуту Індії, та їхніми юнацькими планами і мріями. А підлітки із Делі вразили своїми знаннями про Рівне.
Міський голова висловив сподівання, що освітні і культурні зв’язки, котрі нині індійські школярі будують із Україною, переростуть у майбутньому дорослому житті в зв’язки дипломатичні та бізнесові, відкриваючи ширші можливості для економічної співпраці наших країн.
Індійські гості подякували і зазначили, що були б щасливі зустрічати Володимира Хомка у Делі. Та сподіваються, що незабаром міський голова Рівного зможе відвідати Індію та обов’язково знайде можливість завітати і до їхньої школи.
День культур Індії та України відзначили 21 вересня у Міжнародний день миру.
Наші гімназисти запросили індійських гостей на спільне свято хлібом-сіллю за давнім українським звичаєм. На святі звучали національні гімни обох країн (гімн України – у музичному супроводі саксофону; та гімн Індії – у виконанні школярів із Делі).
Ми познайомилися із цікавими фактами про Індію, її історію, символіку, національними звичаями та традиціями. Особливо зворушливо та захоплено українські школярі спостерігали за самобутнім індійським національним танцем у виконанні наших гостей.
У свою чергу наші гімназисти розповіли гостям про українські національні та народні символи, презентували цікаві факти про Україну та її традиції. Лунали пісні індійською та українською. Надзвичайно вишукано пролунали пісні українською та польською мовами у виконанні юної бандуристки, учениці 6-Б класу Вікторії Перун, яка на згадку про Україну подарувала індійським гостям відеодиск квартету «Веселка» із записом українського фольклору.
Адміністрація гімназії подякувала всім учасникам, а особливо гостям за активну участь у святі та дружню співпрацю впродовж тижня і подарувала дітям з Індії сувеніри з українською символікою.
А на завершення свята побажали усім-усім жити в мирі й гармонії та запропонували гостям скуштувати запашного короваю, спеченого з любов’ю.
Індійські школярі з нетерпінням чекаю у гості наших гімназистів. Проект продовжується у вигляді переписки до нині.

Переглянути презентацію проекту