Головна

Про гімназію

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Підтримай солдата своєю творчістю
Гуманітарна гімназія - експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського та регіонального рівнів, учасник національного проекту «Відкритий світ» та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
В гімназії навчається 1022 учні в 34 класах. Учні 1-11 класів поглиблено вивчають англійську або німецьку мову, 3-11 класів - німецьку мову або англійську мову як другу іноземну.
У гімназії працює 97 педагогічних працівників. Серед них: 9 відмінників освіти України, 3 - нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 35 учителів - методисти, 12 старших учителів, 53 учителя-спеціалісти вищої категорії.
У закладі обладнано 54 навчальні кабінети, 8 кабінетів кафедр, 2 кабінети психологів, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кабінет інформаційних технологій, «Зал досягнень», кабінет «Європейської освіти», кімната школяра, науково-методичні центри іноземних мов, початкового навчання, виховної роботи, контрольно-аналітичної, методичної роботи.
До послуг гімназистів 2 спортивні зали, гімнастичний зал, тренажерний зал, басейн з великою і малою ваннами, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
За останніх 5 років призерами Всеукраїнських олімпіад стали : на ІІІ етапі - 64 гімназиста, на ІV етапі – 17 гімназистів; призерами МАНу стали: ІІ етап - 65 гімназистів, ІІІ етап – 7 гімназистів.
Учні та вчителі гімназії беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі гімназії функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому гімназисти мають змогу вивчати польську мову.

foto 20200105 1210689823

Мета:
Виховання в гімназистів любові до батьківщини, національної самосвідомості й гідності;
Формування потреби зробити свій внесок у долю батьківщини, допомога її мужнім захисникам.
Актуальність:
Сьогодні спалах патріотизму відбувається у зв'язку з прямим замахом на територіальну цілісність і суверенітет України з боку Росії. Воєнні дії на сході спонукають і дорослих, і школярів замислитися над тим, що таке батьківщина, хто такий патріот? Напевне, кожен із нас колись думав над тим, що таке рідна країна, чим вона особлива, чим вирізняється з-поміж тисяч інших країн світу. Відповісти на ці запитання непросто, адже рідна країна - це не просто клапоть землі на планеті, де живеш, навчаєшся, працюєш, — це щось значно більше. Для нас з вами рідна земля – це Україна, земля з славною багатовіковою історією і мудрими талановитими людьми.
Учасники проекту:
Учні 1-11 класів гімназії.
Опис діяльності:
У непростий для нашої країни час тисячі її доньок та синів стали на захист своєї Вітчизни. Зі зброєю у руках вони захищають наше право на вільне європейське життя. А ми, учні, як можемо підтримуємо наших захисників. Вже не одну сотню листів та малюнків учні Рівненської гуманітарної гімназії відправили в зону АТО. У кожен із листів вкладена часточка душі дитини. Щоб підняти бойовий дух військовим діти від щирого серця малюють мирне небо, сонце і щасливе майбутнє у квітучій батьківщині, пишуть зворушливі побажання перемоги та скорішого повернення до своїх рідних. Учні Рівненської гуманітарної гімназії долучилися до Всеукраїнської акції «Лист солдату». Метою акції є зібрати як найбільше «теплих» листів, малюнків, привітань, аби потім відправити їх у зону АТО тим, хто зараз захищає нашу країну на Сході, підтримати й підбадьорити їх. Адже, як кажуть самі бійці, вони ледь стримують сльози, коли читають написані дитячим почерком слова підтримки та надії. Гімназисти написали не лише листи, а й вірші, намалювали малюнки, прикріпили до листів жовто-блакитні стрічки, браслети-обереги зроблені власними руками. Учні 3-В класу та класний керівник Шута Наталія Іванівна зібрали білизну, засоби особистої гігієни, медикаменти, цукерки, згущене молоко, солдатський бушлат та черевики і передали в 13 армійський корпус. З ініціативи вчителя гімназії Попенко Лариси Андріївни, яка займається волонтерською діяльністю, вчителі гімназії зібрали та адресно передали ковдри, теплий одяг та солодощі для бійців 51 механізованої окремої бригади. Також за зібрані учнями та батьками кошти було куплено спальний мішок, каремат та термобілизну для батька учениці 6-А класу Шелепало Катерини , який перебуває в зоні АТО.

foto 20200105 1851897926