Головна

Про гімназію

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Гриземо граніт науки
Гуманітарна гімназія - експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського та регіонального рівнів, учасник національного проекту «Відкритий світ» та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
В гімназії навчається 1022 учні в 34 класах. Учні 1-11 класів поглиблено вивчають англійську або німецьку мову, 3-11 класів - німецьку мову або англійську мову як другу іноземну.
У гімназії працює 97 педагогічних працівників. Серед них: 9 відмінників освіти України, 3 - нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 35 учителів - методисти, 12 старших учителів, 53 учителя-спеціалісти вищої категорії.
У закладі обладнано 54 навчальні кабінети, 8 кабінетів кафедр, 2 кабінети психологів, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кабінет інформаційних технологій, «Зал досягнень», кабінет «Європейської освіти», кімната школяра, науково-методичні центри іноземних мов, початкового навчання, виховної роботи, контрольно-аналітичної, методичної роботи.
До послуг гімназистів 2 спортивні зали, гімнастичний зал, тренажерний зал, басейн з великою і малою ваннами, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
За останніх 5 років призерами Всеукраїнських олімпіад стали : на ІІІ етапі - 64 гімназиста, на ІV етапі – 17 гімназистів; призерами МАНу стали: ІІ етап - 65 гімназистів, ІІІ етап – 7 гімназистів.
Учні та вчителі гімназії беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі гімназії функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому гімназисти мають змогу вивчати польську мову.

4234 20170617 1889962354

Мета проекту:
- урізноманітнення гімназійного життя;
- стимулювання учнів до отримання високих балів з навчання.
Спрямованість проекту
об’єктами уваги є самі учні та їхня успішність, адже після проведення даної акції, щороку підраховується кількість отриманих хороших оцінок.
Актуальність проекту
На жаль, останнім часом у учнів спостерігається спад інтересу до навчання. Теле та інтернет залежності не дають дитині повною мірою присвятити себе навчанню та здобуванню необхідних знань. А тому даний проект спрямовано на те, щоб показати, що хороша робота завжди винагороджується. Особливо, це важливо для учнів молодшої та середньої ланки. Також дана акція допомагає сформувати певну мотивацію та виступає в ролі стимулювання активності учні у навчальній діяльності, бажання вчитися та отримувати за свої старання хороші бали.
Шляхи реалізації: реалізація потребує коштів, проте незначних. За день до проведення даної акції, членами шкільного парламенту закуповуються солодощі. Наступного ж дня, на певному «пункті обміну» впродовж цілого навчального дня чергують самі ж учні, а саме ті, хто входять до культмасової комісії парламенту.
Опис проекту
Напевно, немає учня, який би за час свого перебування в школі не задавав собі питання: навіщо потрібно вчитися? І відповіді на це питання, звичайно ж, як і самі учні, різні: від «ні» до «звичайно ж, потрібно». Але, якби там не було, головне в житті для людини - це освіта. Кожен, хто хоче досягти кращого у своєму житті, повинен витрачати час на навчання та здобування знань, щоб забезпечувати себе у подальшому житті. А тому, з метою більшого заохочення гімназистів до навчання, 14 грудня у день пророка Наума, який вважається покровителем розуму та знань, учнівський парламент гімназії, вже традиційно, проводить акцію «Гриземо граніт науки. Обмінюємо гарні оцінки на солодощі». Щоб взяти участь у акції потрібно було отримати високий бал (10, 11, 12) з будь-якого предмету, прийти з щоденником, в якому стоїть оцінка та підпис вчителя, у вестибюль на першому поверсі гімназії в «Пункт обміну оцінок на солодощі» та отримати солодощі, які містять глюкозу, що є джерелом енергії для роботи нашого мозку. Щороку приблизно 500 гімназистів отримують цукерки, а значить і високі бали з навчання.

p1010011 20170617 1564683012