Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20221210 1609391790

В ліцеї відбулася ще одна акція в рамках благодійного марафону «Допомагаємо! Перемагаємо!». Так 8 грудня уся ліцейна родина долучилася до участі у благодійному аукціоні «ображених» речей. Чому саме така назва?

Усе дуже просто. В кожного є річ, яку вже багато місяців, а можливо й років, не береш до рук. Це може бути книга, яку перечитав багато разів і вона просто припадає пилюкою на полиці. Це можуть бути сережки чи намисто, яке вже давно не хочеться носити. Або сувенір чи іграшка на яку набридло дивитися. Речі «ображені», адже господар не хоче їх брати до рук. Але для інших вони можуть стати корисними. Ось саме такі речі і продавав учнівський парламент на аукціоні. Загальними зусиллями ми зібрали 5954 грн. Зібрані кошти підуть для закупівлі необхідних речей для ЗСУ. Допомагаємо! Перемагаємо! Разом ми сила!

foto 20221210 1248637361