Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20221203 1553457458

Друзі! Ще один вантаж від ліцею №7 попрямує до наших захисників на Херсонський та Дніпропетровський напрямок. Контактуючи безпосередньо з військовими ми отримали від них «замовлення» на необхідні для них речі.

Цього разу на передову ми передали печі-«буржуйки» та термобілизну. Саме ці речі попросили нас передати військові. Ми змогли виконати їх прохання завдяки проведеним в ліцеї в рамках благодійного марафону акціям. Дякуємо усім, хто долучився до збору коштів. Наш благодійний марафон триває. Також на передову поїдуть вітальні листівки від учнів ліцею. 6 грудня у наших воїнів ЗСУ свято, а тому щирі слова привітань від юних ліцеїстів піднімуть військовим настрій та бойовий дух. Ми пишаємося нашими Героями, нашими захисниками. Дякуємо їм за мужність та самовідданість. Нехай омріяний мир запанує в нашій Неньці-Україні. Слава Україні! Героям Слава!

foto 20221203 1360813647