Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20221218 1180679480

З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну у нашій державі ще з більшою силою активізувався волонтерський рух, до якого долучаються і учні та вчителі закладу. Нещодавно в ліцеї стартувала акція «Окопна свічка». У холодну пору року окопні свічки дуже важливі для захисників, а тому волонтери постійно у пошуку складових, а це - віск, бляшанки та картон. Ліцеїсти дуже активно відгукнулися на заклик волонтерів і приносять необхідні матеріали. Сподіваємось, що зовсім скоро свічки будуть допомагати нашим захисникам на передовій. Адже окопна свічка - дуже багатофункціональний винахід. Нею можна зігріти руки – а для бійця це дуже важливо. На ній можна розігріти їжу. Вона є джерелом світла. І при цьому вона є достатньо безпечною, адже не горить високим полум’ям. Дякуємо усім, хто долучається до нашої акції. Разом ми сила!