Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20221117 1140958889

«Допомагаємо! Перемагаємо!». Саме під таким гаслом в ліцеї проходить благодійний марафон на допомогу ЗСУ. Усі благодійні акції, що будуть відбуватися під час марафону, спрямовані на збір коштів для подальшої закупівлі необхідних для наших захисників речей.

Цього разу самі бійці, з якими у нас є співпраця, попросили закупити індивідуальні медичні аптечки. Індивідуальна аптечка має бути в кожного солдата. Але цього всього нині критично бракує. Індивідуальна аптечка — це засоби, що допомагають рятувати життя пораненого солдата на полі бою та до того, як він потрапить у медзаклад. Передані нами аптечки поїдуть до захисників на Миколаївський та Дніпропетровський напрямок, які перебувають на так званому «нулі», тобто на самій лінії зіткнення. Віримо в нашу перемогу. Слава Україні» Героям Слава! Марафон триває!

foto 20221117 1312609014

foto 20221117 1965182116