Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20221226 1214878644

З 8 листопада по 22 грудня у ліцеї №7 проходив благодійний марафон «Разом до перемоги!». Впродовж марафону відбулися різні благодійні та мистецькі акції: благодійний ярмарок «Солодкий калачик», книжковий ярмарок «Прочитана книга», аукціон «Ображених речей», благодійна вистава театрального гуртка ліцею, благодійні волейбольні перегони.

У підсумку нами було зібрано 91 738 грн. За отримані кошти були куплені індивідуальні аптечки, термобілизна, пічки-«буржуйки» (передано для бригад ЗСУ на Дніпропетровському та Херсонському напрямках), парафін для виготовлення окопних свічок (передано у Рівненський обласний волонтерський штаб), тканину для пошиття тактичних розвантажувальних поясів (передано у швейний цех). Також кошти були виділені на різдвяні подарунки учням ліцею, чиї батьки загинули, захищаючи нашу країну та на реабілітацію після поранення колишнього учня закладу. Також в рамках марафону відбулася благодійна акція «Шкарпетки для перемоги!». Майстринями, (а це – учителі, учениці, мами та бабусі учнів) було зв’язано та передано волонтерам 50 пар в’язаних теплих шкарпеток військовослужбовцям ЗСУ. Дякуємо усім, хто брав участь у нашому марафоні. Разом ми сила! Віримо у нашу перемогу та бажаємо нашим захисникам мужності, незламності та стійкості. Слава Україні! Героям Слава!

foto 20221226 1383287119

foto 20221226 1219721899

foto 20221226 1168971205