Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20220120 1474845890

В цьому навчальному році ми маємо можливість доторкнутися до творчості М.Гоголя та читати всією гімназійною родиною його збірку «Вечори на хуторі біля Диканьки». Книга надзвичайно колоритно описує життя, побут, традиції українців. Ця книга - світ гумору, казки, містики і дива. Це чудернацькі історії та події, що розгортаються прямо на очах.

foto 20220102 1491562897

В рамках проєкту "Гімназія читає книгу..." оголошується конкурс
"Я - герой книги!"
Завдання:

Вчитися читати книгу,
думати над прочитаним –
велика і благородна мета.
Й.Гете

Шановні учні, вчителі та батьки!

Ми раді вітати Вас! Проєкт «Гімназія читає книгу…» запрошує вас до співпраці!

Дуже важливо, щоб всі ми: вчителі, батьки, учні - зрозуміли, що читання книги - це не тільки чудова звичка та спосіб відпочинку, це не тільки корисно і модно, це не тільки задоволення та необхідність. Читання розвиває пам'ять, уяву та логіку, дарує унікальну можливість зануритись у внутрішній світ іншої людини, відчути її емоції та зрозуміти свої, відкриває інші світи, дарує усвідомлення різнобарвності життя, показує красу світу й людських відносин і навчає толерантності.

foto 20210602 2098041496

Є книги, з якими ви вперше зустрілися
в дитинстві, заприятелювали,
ба навіть закохалися в них….
Український письменник
Анатолій Костецький

До категорії таких книг належить повість Марка Твена «Пригоди Тома Сойєра». За словами самого автора, це «гімн дитинству, перекладений прозою».
Впродовж року ми стежили за пригодами Тома Сойєра та Геккельберрі Фінна, захоплювалися їхніми вчинками, вчилися дружити, мріяти, боротися з несправедливістю, замислювалися над своїм життям….

foto 20210429 1307264641

Ось і завершується наша спільна робота в проекті «Гімназія читає книгу…»

foto 20210403 1630512707

Як з книжкою чудово вдома!
Під Гріга, Шумана,Кюї
Я проживала долю Тома!
М.Цвєтаєва

Книга – найкращий друг! Кожен,читаючи той чи інший твір, відкриває для себе дивовижний світ, стає свідком неймовірних пригод героїв, фантазує, живе разом з ними і , навіть, уявляє себе героєм книги!

foto 20201217 1315626211

Оголошується конкурс - «Моя сім’я читає повість М.Твена «Пригоди Тома Сойєра». До участі запрошуються всі учасники освітнього процесу.

Проєкт «Гімназія читає книгу»

Мета проєкту - популяризація читання, розвиток творчих здібностей гімназистів, виховання загальнолюдських цінностей
Учасники проєкту – учні 5-11 класів, батьки, вчителі.
Проєкт довготривалий, розрахований на весь навчальний рік.
Засоби реалізації проєкту - вікторини, конкурси, проекти, флеш моби, інсценізації, квести, книжковий джем , презентації, власні поезії, вироби
Гасла проєкту:
«Читай! Насолоджуйся! Розповідай друзям!»
«Відкриваючи книгу – відкриваєш світ!»
«Досліджуйте нові світи: читайте!»
Символ проєкту – підкреслює зміст книги, яку читаємо
П’ятий рік кафедра суспільно-гуманітарних дисциплін та мистецтва працює над реалізацією творчого проекту «Гімназія читає книгу», мета якого не тільки популяризація читання, а й долучення до прекрасного та розвиток творчих здібностей гімназистів. Учні, вчителі, батьки знайомляться з переліком творів письменників-ювілярів, беруть участь в опитуванні та вибирають книгу для читання. Всією гімназійною родиною ми прочитали казку-притчу А.де Сент-Екзюпері «Маленький принц», казку Л.Керролла «Аліса в Країні Чудес», повість Е.Портер «Полліанна» та фантастичну повість Р.Бредбері «451 градус за Фаренгейтом». У 2020-2021 навчальному році ви вибрали для читання повість Марка Твена «Пригоди Тома Сойєра».

Термін реалізації

Вид діяльності

Учасники, відповідальні вчителі

листопад

Відкриття проекту. «Віртуальна подорож в країну Тома Сойєра»

Оформлення інформаційної стіни - оголошення відкриття проекту, програма проекту, портрет М.Твена, ілюстрації до твору, цитати з твору

7-10 класи

Вчитель Процюк Т.Є.

10-11 класи

Вчитель: Одарчук О.М.

листопад- грудень

Конкурс  -«Моя сім’я читає повість М.Твена «Пригоди Тома Сойєра» відео читання

5-11 класи

Вчителі: Одарчук О.М.,

Ординська В.Г.,

Войтюк Т.В., Процюк Т.Є.

Січень

Фото конкурс «Я герой твору» - фото учня перевтіленого в героя

5-11 класи

Вчитель: Одарчук О.М.,

Лютий

«Книжковий джем» - читання власних поезій, есе про героя, автора, «Том Сойєр нашого часу»

5-11 класи

Вчитель Войтюк Т.В.

Березень-

Квітень

Конкурс постерів, онлайн малюнків, хмаринок слів , бук трейлерів за твором

5-11 класи

Вчителі: Одарчук О.М.,

Ординська В.Г.,

Войтюк Т.В., Процюк Т.Є.

Травень

Інсценізація  уривків із повісті

Закриття проекту.

Вручення дипломів та пам’ятних призів, виготовлених руками гуртківців

Драм.гурток – керівник Євтушенко Н.Л.

5-11 класи

Вчителі: Одарчук О.М.,

Ординська В.Г.,

Войтюк Т.В., Процюк Т.Є

Перевірте свої знання про повість "Пригоди Тома Сойєра"

Гімназія читає Пригоди Тома Сойєра