Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20210602 2098041496

Є книги, з якими ви вперше зустрілися
в дитинстві, заприятелювали,
ба навіть закохалися в них….
Український письменник
Анатолій Костецький

До категорії таких книг належить повість Марка Твена «Пригоди Тома Сойєра». За словами самого автора, це «гімн дитинству, перекладений прозою».
Впродовж року ми стежили за пригодами Тома Сойєра та Геккельберрі Фінна, захоплювалися їхніми вчинками, вчилися дружити, мріяти, боротися з несправедливістю, замислювалися над своїм життям….


А на завершення нашої роботи в проекті ви створили «Рецепт дружби», визначили складники «Щасливого дитинства», порівняли світ дітей та дорослих, а також познайомилися з поглядами Марка Твена на світ, людину та моральні цінності та прокоментували їх.
Висловлюємо подяку всім учасникам нашого проекту. Ви любите читати, думати, аналізувати та висловлювати власні думки. Ви творчі та креативні! Ви вмієте працювати в групі! І ви небайдужі! А це найголовніше!
Звання «Найкращий читач року 2020-2021» присвоюється:
- учням 5-А класу: Худякову Іллі, Осадчому Остапу, Плєшаковій Вікторії, Линник Владиславі, Рачинський Катерині, Більчуку Матвію, Більчуку Тимофію, Максай Софії, Хмельовій Христині, Блажеєву Максиму, Сараєвій Кірі, Громику Іллі ;
- учням 5-Б класу: Сафонік Анастасії, Гордовій Олені, Баб’як Христині, Кузьмич Христині, Лукіній Анастасії, Лебідю Вдадиславу, Процюку Максиму, Степанюку Павлу, Страшук Катерині, Петрову Максиму;
- учням 5-В класу за активність у спільних проектах;
- учню 5-В класу Кордяку Дмитру;
- учням 6-А класу: Чиж Лаурі, Міхневич Катерині, Самолюк Анастасії, Яроцькому Іллі;
- учням 6-Б, 6-В за ілюстрації до повісті;
- учню 6-Б класу: Мельнику Назару;
- учням 6-В класу: Крет Вероніці, Зубач Лілії, Красівській Марії, Остимчук Поліні;
- учням 7-Б класу: Лісковій Софії, Гусаруку Єгору, Грушко Захару, Хронюку Ярославу;
- учениці 7-В класу:Озарчук Вікторії,
- учням 10-Б класу: Шемейко Анастасіх, Лукомській Анні.

Дякуємо за любов до читання! До зустрічі в новому проекті!

Оргкомітет проєкту

foto 20210602 1979996062