Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20210403 1630512707

Як з книжкою чудово вдома!
Під Гріга, Шумана,Кюї
Я проживала долю Тома!
М.Цвєтаєва

Книга – найкращий друг! Кожен,читаючи той чи інший твір, відкриває для себе дивовижний світ, стає свідком неймовірних пригод героїв, фантазує, живе разом з ними і , навіть, уявляє себе героєм книги!


Повість Марка Твена «Пригоди Тома Сойєра» стала улюбленим твором багатьох поколінь. А Том, Гек та Беккі надихають не тільки відомих поетів та письменників, а й гімназистів, які в рамках проекту «Гімназія читає книгу…» взяли участь у фотоконкурсі «Я герой твору» та спробували себе в мистецтві перевтілення.

Методист кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін Тетяна Євгенівна Процюк

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО

foto 20210403 1731009965