Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20220120 1474845890

В цьому навчальному році ми маємо можливість доторкнутися до творчості М.Гоголя та читати всією гімназійною родиною його збірку «Вечори на хуторі біля Диканьки». Книга надзвичайно колоритно описує життя, побут, традиції українців. Ця книга - світ гумору, казки, містики і дива. Це чудернацькі історії та події, що розгортаються прямо на очах.


Мабуть символічно, що на завершення зимових свят драматичний гурток (а саме, учні 10-х, 7-х класів) під керівництвом Євтушенко Н.Л. представили нам інсценізацію уривків із повісті М.Гоголя «Ніч перед Різдвом». На сцені ожили неповторні образи гоголівських героїв – Оксани та Вакули, складні колізії їхнього кохання , дівчата та хлопці колядували, звучали жарти та сміх. А глядачі насолоджувалися майстерністю юних акторів.

Методист кафедри Процюк Т.Є.

foto 20220120 1545098951

foto 20220120 1243112011