Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини проекту
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

Насиченими були зимові місяці - грудень та січень 2022/2023 рр. - для наших ліцеїстів старших класів та вчителів німецької мови. Учениці Подвишенна Софія (10-Б), Поліщук Аліса (10-Б), Король Марія (11-Б), Баранюк Катерина (11-Б) та учень 10-А класу Віннічук Павло взяли участь у воркшопі «Storytelling + Stop -Motion - Film» та навчалися створювати свої короткі власні анімаційні фільми, які презентували для Гете - інституту. А вчителі Дубич І.М., Попенко Л.А., Новосад А.Б. були учасниками семінарів «Malen im Sprachunterricht» (15.12.22), «Kinderyoga für den DU» (08.12.22), «Sprache in Bewegung» (01.12.22) з використанням сучасних методик викладання німецької мови на початковому етапі вивчення.


У січні 2023 р. наші ліцеїсти працювали над власними проектами до теми «MeinBlickDeutschland - meinBlickUkraine», а саме такі учні 9-10 класів:
• Якобчук Андрій (10-А)
• Дорошенко Ольга (10-А)
• Поліщук Аліса (10-Б)
• Кинали Богдана (9-Б)
• Ольховська Ксенія (9-Б)
• Герасимчук Катя (9-Б)
• Ткачук Діана (10-В)
І таким чином взявши участь у конкурсі на здобуття стипендії на мовні курси в Німеччині влітку 2023. А результати відбору будуть відомі вже вкінці лютого!
А ще наші учні отримали календарі PASCH на 2023 р.: Бовгиря Валерія (10-А) як одна з авторів створення календаря «Мої мрії на майбутнє», а також всі учасники воркшопу «Storytelling + Stop -Motion - Film».

Наші вітання!

Лариса Попенко, методист
кафедри іноземних мов,
Координатор проекту PASCH