Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини проекту
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20220905 1736629984

Dresden, Juli 2022

Цього літа я побувала у Дрездені, а саме у таборі, де вдосконалювала свої знання німецької мови. Там я познайомилася з людьми з Північної та Південної Америки, Азії та Європи, дізналася більше про їхню культуру, а також разом з українською групою розповіли про війну в Україні. Загалом ці три неділі були одними з найкращих у моєму житті, незважаючи на складний час. Протягом курсу ми відвідували уроки, на яких вивчали німецьку мову. Вчителі всі привітні та допомагали, якщо щось незрозуміло. Крім того, кожного дня у нас була можливість обирати різні заняття, які були у вільний час. Наприклад, похід в гори, їзда на велосипеді, йога, басейн, мінігольф та інші. Були дні, коли ми їздили у Ляйпціг та Саксонську Швейцарію.

У цілому, хочу подякувати Goethe-Institut за таку неймовірну можливість, а також окрема подяка нашим Betreuern, які постійно підтримували нас та допомагали. Vielen Dank!

Вероніка Кошицька

Юґендкурс – це не лише можливість покращити володіння німецькою мовою, ознайомитись з культурою та відвідати мальовничі міста. Це спосіб розширити світогляд.
Цього липня, протягом трьох тижнів, я навчалась у Дрездені. Було шістдесят стипендіатів із десяти країн: Аргентина, Бразилія, Гватемала, Чилі, США, Туреччина, Фінляндія, Чехія, Пакистан, Таджикистан і Україна. Я ніколи не зустрічала стільки різних і яскравих юнаків та юначок!
Ми також знайшли собі друзів-наставників серед команди вожатих й викладачів. Кожен приїхав із різних частин країни, тому наше знайомство з Німеччиною вийшло за межі Саксонії.
Їм вдавалось робити будні барвистими. Уроки, розваги, екскурсії та ігри не змушували нудьгувати. Дні були насиченими, однак вільного часу було удосталь.
Мовний курс у Німеччині – це незрівнянний досвід. Недовгий період у двадцять один день подарував мені нові емоції, досвід, друзів з різних країн і континентів та змотивував мене вивчати німецьку мову більш охоче.

Катерина Баранюк

Моє перебування в таборі Goethe-Insitut

Свої незабутні 3 тижні літа я провела в таборі від Goethe-Institut в Дрездені. Кожного дня наші вихователі радували нас новими активностями, які допомогали нам підтримувати нашу спортивну та розумову форму й зближували нас з іншими учасниками табору. Наші вихователі були надзвичайно позитивними, добрими та в будь-яку хвилину були готові нам допомогти. Майже кожного ранку та дня нам проводили уроки німецької мови. Такі уроки не порівняєш ні з чим, адже вони ніяк не схожі на шкільні уроки, де діти просто сидять за партою та слухають вчителя. При кожній можливості наш вчитель давав нам завдання в яких ми могли проявити нашу комунікабельність, креативність та інші якості. Зважаючи на те, що цей курс інтернаціональний, я мала можливість познайомитися з людьми з багатьох інших країн та навіть материків. Більшість з них виявилися справді дуже добрими людьми з якими було вкрай приємно спілкуватись.
Цей курс допоміг мені сильно покращити свої знання німецької мови та зробив мене більш дружньою, відкритою, впевненою в собі та допоміг освоїти багато інших позитивних навичок. Тому, якщо у вас колись буде можливість взяти участь в такій програмі, не задумуйтесь ні на секунду, тому що спробувавши ви нічього не втратите, а навпаки отримаєте море нових емоцій та друзів.

Трофимчук Дарина

PASCH-CAMP Pforzheim 2022

Я просто не хотів уїжджати із табору. Мені  настільки все сподобалося що я просто не був готовий залишити це все і повернутися додому. У нас були різні активності, які настільки захоплювали, що навіть не було помітно як пролетіли 3 тижні мого перебування там. Незважаючи на те що о першій половині для у нас були уроки німецької мови, то це не було великим тягарем, а навпаки приносило велике задоволення.  Також безцінним було спілкування з іншими учасниками курсу. Там було представлено 17 різних країн світу, що ще більше зацікавлювало дізнаватися про інші культури і традиції інших країн. Місце проведення – Hohenwart Forum було ідеальним для цього табору: оточене лісом, що ще більше додавало містичної атмосфери, свіже повітря, велика кількість цікавих місць для відвідування, недалеке розташування до міста. Все було чудово, я б із задоволенням знову поїхав би туди.

Москалюк Дмитро 11В

Мовні курси у Бремені

Моє перебування на курсах німецької мови у місті Бремен було неймовірним. Я познайомилась з багатьма людьми з багатьох країн, а також з різних куточків України. Кожного дня ми мали по 3 уроки, де вивчали німецьку культуру, дізнавались щось нове та незвичайне про Німеччину. Всі ці уроки були підготовкою щоб скласти екзамен на прикінці другого тижня. Дуже часто ми мали спільні ігри, де знайомились між собою. А ще ми їздили на безліч екскурсій, відвідали бременський університет, місто Гамбург та Бремергафен. Часу нудьгувати взагалі не було, адже кожного дня ми мали різні види діяльності. Це був незабутній час і досвід, я знайшла багато нових друзів з якими досі підтримую зв'язок.

Бовгиря Валерія

Мовні курси у Бремені

У Бремен я приїхала в кінці червня та проживала у приватній школі, неподалік від центра міста. Там я знайшла багато нових друзів не тільки з України але й з інших країн світу. Кожного дня у нас було 3 уроки, на яких ми грали в різноманітні ігри та дивилися фільми. Також в нас було безліч спортивних ігор,дискотек, та екскурсій поза заняттями. На вихідних ми їздили у Бременський університет, музей та на екскурсію у Гамбург. У вільний час ми гуляли містом або ходили на майстер-класи. На при кінці другого тижня в нас був екзамен. Не дивлячись на те , що до нього ми почали готуватися лише за декілька днів, усі учні його успішно склали.
Це були незабутні враження, емоції та неповторний досвід.

Болтенко Олександра

foto 20220905 2090661600

foto 20220905 1939806945

foto 20220905 2033406358

foto 20220905 1733606020