Головна

Про гімназію

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини проекту
Гуманітарна гімназія - експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського та регіонального рівнів, учасник національного проекту «Відкритий світ» та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
В гімназії навчається 1022 учні в 34 класах. Учні 1-11 класів поглиблено вивчають англійську або німецьку мову, 3-11 класів - німецьку мову або англійську мову як другу іноземну.
У гімназії працює 97 педагогічних працівників. Серед них: 9 відмінників освіти України, 3 - нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 35 учителів - методисти, 12 старших учителів, 53 учителя-спеціалісти вищої категорії.
У закладі обладнано 54 навчальні кабінети, 8 кабінетів кафедр, 2 кабінети психологів, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кабінет інформаційних технологій, «Зал досягнень», кабінет «Європейської освіти», кімната школяра, науково-методичні центри іноземних мов, початкового навчання, виховної роботи, контрольно-аналітичної, методичної роботи.
До послуг гімназистів 2 спортивні зали, гімнастичний зал, тренажерний зал, басейн з великою і малою ваннами, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
За останніх 5 років призерами Всеукраїнських олімпіад стали : на ІІІ етапі - 64 гімназиста, на ІV етапі – 17 гімназистів; призерами МАНу стали: ІІ етап - 65 гімназистів, ІІІ етап – 7 гімназистів.
Учні та вчителі гімназії беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі гімназії функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому гімназисти мають змогу вивчати польську мову.

foto 20201010 1368786510

Завдяки партнерству з інститутом Гете та під керівництвом вчителів німецької мови Попенко Л.А. та Анікушиної В.В. група учнів 10-Б та 10-В класів нашої гімназії мали змогу взяти активну участь в міжшкільному онлайн-проєкті з дослідження води.


Протягом двох днів (28-29 вересня) гімназисти досліджували зразки води з різних джерел: з колодязі, з-під крана, з Усті та газовану мінеральну воду. З допомогою вчительки хімії Тригубець Л. Д. вони виміряли кислотність води, потім профільтрували її, використовуючи пісок, глину та камінці, і знову виміряли кислотність. Результати здивували усіх. До проведення досліду учні були впевнені, що вода з Усті зовсім непридатна для використання, але виявилось, що вона відповідає нормам кислотності і є найближчою за показниками до нейтрального середовища як до, так і після фільтрування, отже, якщо її належним чином очистити, її можна буде використовувати у побуті.
Крім того, учасники проєкту подивилися фільм про екологічну ситуацію у нашій місцевості, знятий минулого року випускниками нашої гімназії Тарасом Родзіним та Георгієм Данилишиним, ознайомилися з текстами про необхідність ощадливого використання води.
Робота над проєктом виявилася не лише цікавою та пізнавальною, але й відбувалася у досить незвичному форматі. У зв'язку з пандемією коронавірусу конференція з школами-партнерами з Черкас, Долини і Тернополя відбувалася повністю у режимі онлайн, що, звичайно, викликало деякі труднощі, адже у таких ситуаціях майже неможливо уникнути деяких технічних неполадок. Але, незважаючи на усі перешкоди, онлайн зустріч відбулася успішно. Усі учасники проєкту отримали яскраві враження та незабутній досвід роботи у досить незвичайних обставинах. (Сподіваємося, до початку наступного проекту епідемічна ситуація у світі й в Україні зокрема покращиться, і ми зможемо повернутися до звичного нам формату роботи.)
Висловлюємо щиру подяку інституту Гете та програмі PASCH за можливість брати участь у таких цікавих проєктах!

Переглянути відео

Учасники та керівники проєкту

foto 20201010 1856785058

foto 20201010 1726213780

foto 20201010 1341390413