Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини проекту
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20181205 2000105432

Учні нашої гімназії Пилипчук Софія (11-В), Родзін Тарас (10-А), Гудим Владислав (10-В) та вчитель німецької мови Попенко Лариса були учасниками воркшопу «Засоби масової інформації», який відбувся минулого тижня в м. Києві в приміщенні Гете-інституту в рамках проектів PASCH та DAAD. Модератори п. Леся Юрченко, журналіст, перекладач (м. Бонн) та п. Аня Ланге, DAAD-лектор (Німеччина) навчали присутніх не лише робити інтерв’ю, писати статті, а й вміти розрізняти «фейкові» новини від справжніх. Протягом насичених чотирьох днів старшокласники та студенти вузів України познайомилися із видами ЗМІ, вимогами щодо проведення інтерв’ю та спробували себе в ролі кореспондентів, беручи інтерв’ю до тем «Права людини», «Фейкові новини» та «Навчання в Німеччині».

Л. Попенко вчитель німецької мови

foto 20181205 1616042813

foto 20181205 1461204829