Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20200918 1809683038

19 вересня з’явився на світ найвзнаваніший символ Інтернету – «Смайлик». Сталося це в далекому 1982 році. Тоді професор Університету Карнегі Скотт Фалман виступив з ініціативою ввести в комп’ютерне листування спеціальний значок, який буде означати посмішку.


Новий символ назвали «смайлом», адже з англійської smille означає посмішка. Його поява дозволила людям краще передавати свої емоції в комп’ютерному листуванні. Ніколи ще в історії мистецтва не було такого витвору, який би поширювався та розповсюджувався так швидко.
За довгі роки свого існування, цей символ став просто незамінним при електронному спілкуванні. Ми сьогодні вже просто не можемо собі уявити віртуальний простір без цих симпатичних мордочок. Треба зазначити, що за довгий час від моменту створення у веселого «смайлика» з’явилося багато нащадків, які виражають найрізноманітніші емоції: незадоволення, злість, смуток, здивування, захват, любов та інші.
Вирішили приділити увагу цьому незамінному символу Інтернету і в гуманітарній гімназії. Учнівський парламент долучив класні колективи 5-7 класів до створення «Фотозони позитиву». Учні виготовили «Смайлики» з позитивними емоціями і усі охочі могли зробити фото на пам'ять. Отож, з посмішкою - по життю! Сьогодні, завтра і завжди!

foto 20200918 1630385636

foto 20200918 1209850480

foto 20200918 1025578188