19 вересня з’явився на світ найвзнаваніший символ Інтернету – «Смайлик». Сталося це в далекому 1982 році. Тоді професор Університету Карнегі Скотт Фалман виступив з ініціативою ввести в комп’ютерне листування спеціальний значок, який буде означати посмішку.
Новий символ назвали «смайлом», адже з англійської smille означає посмішка. Його поява дозволила людям краще передавати свої емоції в комп’ютерному листуванні. Ніколи ще в історії мистецтва не було такого витвору, який би поширювався та розповсюджувався так швидко.
За довгі роки свого існування, цей символ став просто незамінним при електронному спілкуванні. Ми сьогодні вже просто не можемо собі уявити віртуальний простір без цих симпатичних мордочок. Треба зазначити, що за довгий час від моменту створення у веселого «смайлика» з’явилося багато нащадків, які виражають найрізноманітніші емоції: незадоволення, злість, смуток, здивування, захват, любов та інші.
Вирішили приділити увагу цьому незамінному символу Інтернету і в гуманітарній гімназії. Учнівський парламент долучив класні колективи 5-7 класів до створення «Фотозони позитиву». Учні виготовили «Смайлики» з позитивними емоціями і усі охочі могли зробити фото на пам'ять. Отож, з посмішкою - по життю! Сьогодні, завтра і завжди!