Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20180325 1669238388

Щороку учнівський парламент гуманітарної гімназії ініціює проведення нових форм роботи. Усе для того, щоб зробити гімназійне життя ще більш незабутнім та отримати нові враження.

Так 23 березня уся гімназійна родина долучилася до проведення благодійного аукціону «ображених» речей. Ви запитаєте, що за дивна назва? Усе дуже просто. В кожного є річ, яку вже багато місяців, а можливо й років, не береш до рук. Це може бути книга, яку перечитав багато разів і вона просто припадає пилюкою на полиці. Це можуть бути сережки чи намисто, яке вже давно не хочеться носити. Або сувенір чи іграшка на яку набридло дивитися. Речі «ображені», адже господар не хоче їх брати у руки. А для інших вони можуть стати корисними. Ось саме такі речі і продавав учнівський парламент на аукціоні. Одні учні та вчителі приносили, а інші купували. Загальними зусиллями ми зібрали 3440грн.
Аукціон був благодійним. Зібрані кошти будуть використані на придбання сувенірів та організацію екскурсій гостям з Республіки Індія, яких ми будемо приймати у нашому закладі у першій декаді травня.

foto 20180325 1822090862

foto 20180325 1438360662