Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20180319 2054922363

В дні перемог і в дні поразок,
Щасливі дні і дні сумні
Ідем з дитинства до Тараса,
Несем думки свої земні.

У ці березневі дні учні Рівненської гуманітарної гімназії вшановували пам’ять Тараса Шевченка.


У світ дитинства Шевченка здійснили відеоекскурсію учні 5-х класів. Школярів захопила доля митця, якому завдяки власним здібностям і Божій волі поталанило вибитися із кріпацтва і стати великим поетом і художником.
Колись побував Кобзар і на нашій землі. Похмурої і дощової осені 1846 року випала Тарасові Григоровичу мандрівка на Волинь. Про перебування Шевченка на Рівненщині розповіла дев’ятикласникам завідуюча відділом виставок обласного краєзнавчого музею Данильчук Г.Ф.Сьогодні ми часто звертаємось до Шевченка, перечитуємо безсмертні сторінки «Кобзаря», проймаємось болем і гнівом Тараса за долю свого багатостраждального народу, припадаємо до невичерпної криниці краси і мудрості його поетичного слова. Учні 5-11 класів взяли участь у поетичному турнірі «Вогонь твого слова не згасне ніколи».

Жіночі образи творів Т. Шевченка – вічна й незагоєна рана. Це був його біль і гнів за скалічені долі, його страждання. Учні 11-их класів декламували рядки, в яких звучать трепетні слова любові, гірки сльози співчуття до жінки, матері.
Україна житиме доти, доки лунатимуть над її просторами могутній «Заповіт» і «Реве і стогне Дніпр широкий». Учні 7-8 класів у великому храмі поезії Т. Шевченка.

foto 20180319 1941610754

foto 20180319 1774718252

foto 20180319 1271527841