Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20230511 1834326086

10 травня в рамках відзначення Дня Європи в Рівненському ліцеї №7 відбулася цікава зустріч під гаслом: «Історія одного сердечка». У ній брали участь представники учнівських колективів 2-10 класів, педагоги та волонтерка п. Олеся Грабовська.


Початком «Історії одного сердечка» стала цікава подія, що трапилася ще у 2018 році. Учні навчального закладу разом з учителями брали участь у тристоронньому українсько-польсько-німецькому проекті «Німеччина здалеку та зблизька. Оснабрюк. Примусові роботи», який проходив на території Німеччини. Учасники міжнародного проекту в знак пам’яті про загиблих українців, які перебували на примусових роботах у м. Оснабрюк, посадили дерево та залишили розмальоване серце.
А вже у 2023 році, п.Олеся розповіла, що «наше серце» до цього часу знаходиться біля меморіалу жертвам Другої світової війни. Ще ми дізналися, що мешканці міста зараз багато допомагають Україні. Саме тому збереження серця стало символом єдності українського та німецького народів.
Також під час зустрічі ліцеїсти отримали листи підтримки від дітей міста Оснабрюк, які наші учні розмістили на інформаційній стіні для ознайомлення. Натомість ліцеїсти теж написали листи у формі сердечок німецьким дітям, у яких висловили щиру вдячність за допомогу Україні.
Історія сердечка продовжиться далі…

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ

foto 20230511 1827917986

foto 20230511 1682043262

foto 20230511 1362447423