Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20230314 1455717529

За вікном весняна пора, проте все ще війна на території України триває… А ми продовжуємо навчатися, розвиватися та зміцнюватися заради Перемоги України! Сьогодні учні 2- Б класу розпочали марафон «Крокуємо з Абеткою харчування». Адже харчування кожного безумовно впливає на гармонійний розвиток організму. Метою такого заходу було формування уявлення учнів про корисну і шкідливу їжу; застосування навичок розрізняти вітаміни та мінерали, мікроби та бактерії; збагатити активний словник учнів; формувати компетентність уміння вчитися впродовж життя; формувати навички встановити взаємозв’язок між якістю їжі та здоров’ям людини; сприяти вихованню культури здорового харчування.


На виховному заході учні працювали у групах: проходили лабіринт по корисних продуктах, таким чином допомогли їжачкові скласти меню на 1 день, створювали Макет «Здорова тарілка», розмальовували картину по номерах «Снідати потрібно кожному». Енергійні дітлахи представили макет апетитно-естетичних страв, які були б до смаку і дорослим, і малим. Наступною була парна робота: кожна пара за допомогою тематичних карток обирала собі гру на вибір, дотримуючись умов, діти пригадали різницю шкідлива їжа/корисна їжа, корисні солодощі, апетитні напої тощо. Варто відмітити, що другокласники створили лепбук «Аберка харчування», на сторінках яких помістилися такі теми: Вітаміни та мінерали, Живі овочі та фрукти, Мікроби та бактерії. Також діти активно грали в гру «Фруктовий твістер». На завершальному етапі рефлексії діти поставили сердечка навпроти продуктів харчування, які планують споживати щодня. А деякі школярі зазначили, що переглянуть своє харчування і скорегують його неодмінно.
Тож хто до ста років хоче дожити, той харчуватися повинен правильно уміти!!!

Підготувала: класний керівник Максимчук Л. С.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО

foto 20230314 1993322280

foto 20230314 1242660509