Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20230119 1122393158

Триває 11 місяць війни. Ворог ще думає нас знищити, а насправді ми нищимо його. Сирени повітряної тривоги, вибухи ракет і снарядів, спалені заводи й нафтобази, зруйновані міста й села, заміновані поля, десятки тисяч убитих та покалічених людей. 11 місяців страшної, кривавої та підступної війни, яка торкнулася життя кожного українця.

Місяці болю та сліз, незламності, віри та героїзму. Війна забирає найкращих людей, які успішно працювали, піклувалися про свої родини, будували плани на майбутнє. Проте цим планам не судилося збутися через вторгнення Росії. Сьогодні у нашій рубриці «Мистецтво тримає стрій» пропонуємо вам вірш, який написала учениця 8-В класу Холод Катерина. У попередніх наших рубриках ми вже знайомили вас з цією юною авторкою. Сьогоднішня поезія пронизана ще більшим болем та сумом за співвітчизників, життя яких забрали кляті окупанти, а мрії яких не реалізувалися.

Але живи!
Своїми руками він міг створювати натюрморти
Але замінив він пензлі, залізними гарматами.
Вона мала заполонити сцену пташиним голосом,
Але віддала його для співу в наметі.
Той хлопчина міг стати поетом,
Але помер він нажаль під кулеметом
Ця крихітна дівчинка мріяла стати моделлю,
Але тепер вона лежить під землею.
Ця жінка хотіла носити вбрання красиве
Але зґвалтували її русняві скотини
Вони не бачачи йшли,стріляли, гатили, по невинній,колись, щасливій родині.
Вони зруйнували будинки, щастя і вроду, країни що любила свободу.
Ці гниди забрали все цінне, єдине: родину, будинки і волю Вкраїни..
Болить. Сильно, за те що ми віддаємо всі сили, для того щоб просто жити спокійно.
Чесно кажучи зізнаюсь, краще я без світла зостанусь.
Адже жити під триколором, найгірший сценарій цього фольклору.
Тому кожному, хто чує, читає, я нагадаю:
І навіть якщо нам буде боліти кожен подих, лишись тим останнім киснем
І навіть якщо всі посміхатимуться з кров’ю на зубах
Плач, кричи, тікай, але живи
Навіть з пораненим зап’ястям чи у вирії журби, головне живи…
Зачекай просто, повернеться все, надія і віра і Воля.
І знову ми тут заживем без страху і вічного нашого болю..