Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20210921 1973202086

В рамках Всеукраїнського тижня протидії булінгу в Рівненській гуманітарній гімназії Рівненської міської ради протягом 15-20 вересня 2021 року. Психологом Умурзаковою Н.Ю. було проведено просвітницько-профілактичні заняття з 5-Г класом «Не допускай проявів булінгу над собою. Допоможи другу.».

Метою заняття було нагадати, що таке боулінг, ознайомити з його видами та проявами, розвивати навички конструктивного вирішення конфліктних ситуацій, толерантного спілкування. На занятті учні опрацювали навички дружнього спілкування та підтримки один одного.
Також було проведено заняття з елементами тренінгу у 6-Б класі «Булінг в школі: як його розпізнати». В ході заняття-тренінгу було переглянуто та обговорено соціальний відеоролик «Як боротися з боулінгом у своєму житті» та «З яких слів потрібно почати діалог під час булінгу в школі». Учні запам’ятали 3 важливі кроки, що дозволяють протидіяти булерам: STOP (зупиніть кривдника), TALK (скажіть агресору, що ви не збираєтеся терпіти таке ставлення до себе, і в разі не припинення цієї поведінки, ви будете змушені повідомити дорослих ), WALK (зробіть вигляд, що вам байдуже і йдіть геть). Також було ознайомлено учнів куди і до кого можна звертатися за допомогою в ситуаціях булінгу «Національна дитяча «гаряча» лінія».
А у 8-В класі спільно з класним керівником Хорхолюк Л.В. було проведено гру «Коло безпеки» на теми «Дитина і булінг» та «Загальні поняття про насильство». Метою гри було сформувати в учнів систему уявлень та знань щодо явища насильства, булінгу, форм та методів їх попередження та подолання. Проведені заходи були спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про поняття «булінгу» і його різновиди та профілактику цього явища в закладі. Адже булінг – це тривожна тенденція, особливо для сучасного дитячого середовища. Попередити булінг можна тільки у разі спільної роботи педагогів, батьків і всіх дорослих, які так чи інакше причетні до виховання дітей.

foto 20210921 1373278660