Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20210325 1758774534

24 березня 2021року на базі Рівненської гуманітарної гімназії відбувся обласний навчальний семінар з теми «Використання матеріальної бази шкільного географічного кабінету в освітній діяльності вчителя географії» за участю вчителів географії закладів загальної середньої освіти м. Рівного. Перед учасниками семінару виступив Петро Коржевський, начальник управління освіти і науки Рівненської обласної адміністрації, який наголосив на важливості якісного і ефективного використання засобів навчання та обладнання для кабінетів, які надійшли в освітні заклади за кошти освітньої субвенції.


Про роль матеріально-технічного забезпечення географічного кабінету в умовах стрімкої технологізації та цифровізації освітнього процесу розповів Юрій Лис, методист кабінету природничих предметів Рівненського ОІППО.
Про стан забезпечення засобами навчання кабінетів географії в загальноосвітніх закладах м. Рівного та їх роль у творчому зростанні педагогів розповіли директорка КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Рівненської міської ради Мирослава Жовтан та консультантка центру Тетяна Грещук.
Досвідом використання цифрового та демонстраційного обладнання для навчального кабінету географії поділилися вчителі загальноосвітніх закладів м. Рівного. Зокрема, вчителька географії Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №25 Людмила Іщенко презентувала свої напрацювання з використанням пристрою Cam Touch, що дозволяє будь-яку плоску поверхню перетворити на інтерактивну і керувати нею за допомогою лазерної вказівки.
Вчителька Рівненської гуманітарної гімназії Тетяна Сокол ознайомила присутніх з методикою використання метеорологічного та астрономічного обладнання.
Про використання паперових та цифрових картографічних матеріалів на уроках географії розповів Дмитро Хижняк, начальник відділу маркетингу ДНВП «Картографія».

foto 20210325 1373436007

foto 20210325 1181480103

foto 20210325 1194606634