Головна

Про гімназію

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Гуманітарна гімназія - експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського та регіонального рівнів, учасник національного проекту «Відкритий світ» та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
В гімназії навчається 1022 учні в 34 класах. Учні 1-11 класів поглиблено вивчають англійську або німецьку мову, 3-11 класів - німецьку мову або англійську мову як другу іноземну.
У гімназії працює 97 педагогічних працівників. Серед них: 9 відмінників освіти України, 3 - нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 35 учителів - методисти, 12 старших учителів, 53 учителя-спеціалісти вищої категорії.
У закладі обладнано 54 навчальні кабінети, 8 кабінетів кафедр, 2 кабінети психологів, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кабінет інформаційних технологій, «Зал досягнень», кабінет «Європейської освіти», кімната школяра, науково-методичні центри іноземних мов, початкового навчання, виховної роботи, контрольно-аналітичної, методичної роботи.
До послуг гімназистів 2 спортивні зали, гімнастичний зал, тренажерний зал, басейн з великою і малою ваннами, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
За останніх 5 років призерами Всеукраїнських олімпіад стали : на ІІІ етапі - 64 гімназиста, на ІV етапі – 17 гімназистів; призерами МАНу стали: ІІ етап - 65 гімназистів, ІІІ етап – 7 гімназистів.
Учні та вчителі гімназії беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі гімназії функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому гімназисти мають змогу вивчати польську мову.

foto 20210325 1758774534

24 березня 2021року на базі Рівненської гуманітарної гімназії відбувся обласний навчальний семінар з теми «Використання матеріальної бази шкільного географічного кабінету в освітній діяльності вчителя географії» за участю вчителів географії закладів загальної середньої освіти м. Рівного. Перед учасниками семінару виступив Петро Коржевський, начальник управління освіти і науки Рівненської обласної адміністрації, який наголосив на важливості якісного і ефективного використання засобів навчання та обладнання для кабінетів, які надійшли в освітні заклади за кошти освітньої субвенції.


Про роль матеріально-технічного забезпечення географічного кабінету в умовах стрімкої технологізації та цифровізації освітнього процесу розповів Юрій Лис, методист кабінету природничих предметів Рівненського ОІППО.
Про стан забезпечення засобами навчання кабінетів географії в загальноосвітніх закладах м. Рівного та їх роль у творчому зростанні педагогів розповіли директорка КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Рівненської міської ради Мирослава Жовтан та консультантка центру Тетяна Грещук.
Досвідом використання цифрового та демонстраційного обладнання для навчального кабінету географії поділилися вчителі загальноосвітніх закладів м. Рівного. Зокрема, вчителька географії Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №25 Людмила Іщенко презентувала свої напрацювання з використанням пристрою Cam Touch, що дозволяє будь-яку плоску поверхню перетворити на інтерактивну і керувати нею за допомогою лазерної вказівки.
Вчителька Рівненської гуманітарної гімназії Тетяна Сокол ознайомила присутніх з методикою використання метеорологічного та астрономічного обладнання.
Про використання паперових та цифрових картографічних матеріалів на уроках географії розповів Дмитро Хижняк, начальник відділу маркетингу ДНВП «Картографія».

foto 20210325 1373436007

foto 20210325 1181480103

foto 20210325 1194606634