Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

 

foto 20210203 1934000127

Під час зимових канікул, коли усі учні гімназії відпочивали, у закладі були дообладнані деякі навчальні кабінети. Так, за кошти освітньої субвенції кабінет географії нашої гімназії поповнився новим сучасним обладнанням та засобами навчання.


Тепер у кабінеті є мультимедійний проектор та інтерактивна дошка, які дозволяють не лише показувати картинку, а й взаємодіяти з нею — переміщати, малювати, працювати кільком людям одночасно. Також з’явився багатофункціональний пристрій (принтер-сканер-копір), цифрова документ-камера, що забезпечує демонстрацію документів форматом А4 на дошку, збільшуючи їх зображення, і магнітно-маркерна дошка на 5 поверхонь.
За допомогою вимірювальних метеорологічних приладів, якими поповнився кабінет (барометр-анероїд, опадомір, анемометр), наші гімназисти зможуть самостійно спостерігати за змінами тиску, вимірювати кількість опадів та швидкість вітру. Неперервне вимірювання параметрів стану атмосфери з подальшим опрацюванням відповідно програмного забезпечення учні зможуть робити за допомогою цифрової метеостанції.
Внутрішню будову нашої планети та Сонця діти зможуть побачити на демонстраційних моделях «Будова Землі» та «Будова Сонця», а градусну сітку – на моделі «Паралелі та меридіани Землі».
На кабінет надійшло по 15 фізичних та політичних глобусів Землі, по 15 атласів для 6-х та 7-х класів, велика кількість сучасних настінних фізичних та економічних карт України та світу, навчальних плакатів, таблиць.
Гімназисти зможуть учитися та набувати практичні навички орієнтування на місцевості за допомогою компасів, вимірювати відстані далекоміром, а довжини річок на карті — курвіметром, визначати час за Сонцем за допомогою гномона. А побачити, як відбуваються рухи Землі навколо Сонця і навколо своєї осі одночасно з рухом Місяця навколо Землі, учні зможуть спостерігаючи за рухомою моделлю – телурієм.
Незважаючи на складний для всіх час Гете-Інститут та ініціатива «Школи: партнери майбутнього» продовжують опікуватися партнерськими школами. Для того, щоб впоратись із цифровим навантаженням, ініціатива «Школи: партнери майбутнього» запропонувала матеріальну підтримку для гімназії в облаштуванні одного робочого місця, яке буде використовуватись вчителями або учнями для проведення та участі в дистанційних заходах та для онлайн-коммунікації. Гімназія отримала комп’ютер, клавіатуру, мишку, навушники,відеокамеру та сканер, які розмістили у кабінеті німецької мови 04.
З появою нового обладнання учителя та учнів чекають нові види роботи. Попереду реалізація нових можливостей на уроках!

foto 20210203 1089569729