Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20201124 1747195450

20 листопада – Всесвітній день дитини, день світового братерства та взаєморозуміння дітей, день підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей у всьому світі.


Саме у цей день 20 листопада 1959 року Генеральна Асамблея ООН прийняла «Декларацію прав дитини», а 20 листопада 1989 року - окремий документ під назвою «Конвенція про права дитини». У ній держави беруть зобов'язання дотримуватись прав кожної дитини. І наша держава також під-писалася під цим документом, а значить — пообіцяла світові піклуватися про своїх маленьких громадян. З того часу людство відзначає у цей день Всесвітній день прав дитини.
Маленькі «нушенята», учні 2 –Б, 2 – В та 3 – В класів, та їх вчителі Матвійчук Лариса Ростиславівна, Іванчук Оксана Оксентіївна та Шоха Олена Святославівна – сьогодні вчились критично мислити, вільно висловлювати свої думки та бути відповідальними громадянами, знайомлячись із правами дитини, що записані у «Конвенції про права дитини». Діти знайомились із своїми правами у ігровій формі, читаючи та дивлячись відеоролики казок, у яких порушуються права казкових персонажів. Також доводили свою думку у групі, щодо дотримання прав дитини у сучасному суспільстві та створювали колаж «Знай свої права, дитино!».
Діти хотіли б нагадати всім дорослим людям, що захист прав дитини є нашим спільним завданням. Дорослі повинні розуміти, що діти - це не маленькі дорослі із маленькими правами, а що вони повноправні члени суспільства, які мають, окрім багатьох прав дорослих і свої особливі права - право на гру, на спілкування з однолітками, на сімейне виховання.
Вчителі початкової школи також хочуть звернутися до дорослих: «Діти були і залишаються найдорожчим скарбом, гордістю і надією держави. Ми хочемо, щоб наші діти були здоровими, щасливими і розумними, жили в мирі, радості й були впевнені в завтрашньому дні.»

foto 20201124 1992628968

foto 20201124 1045361905