Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20201015 2056524890

15 жовтня в гуманітарній гімназії за участю учнів 10-х класів пройшла просвітницька акція «Допоможи врятувати життя».

Її приурочили до Всесвітнього дня перезапуску серця, який у всьому світі відзначається 16 жовтня за ініціативи Європейської Ради Реанімації під гаслом: «Кожна людина у світі може врятувати життя». Учні, які пройшли підготовку надання першої домедичної допомоги навчали своїх однолітків проводити серцево-легеневу реанімацію.
У всьому світі відзначають цей день, і максимально інформують людей, що ці знання і навички є дуже важливі. Навіть якщо приїжджає швидка допомога, це відбувається не раніше ніж за 10 хвилин, і тоді шанси вижити у людини, в якої зупинилось серце, складають максимум 20%, а можливо навіть і менше. Тому якщо надати таку допомогу, про яку розповідали діти, одразу, в перші хвилини, то шанси вижити зростають просто в рази – до 60-70%. Тому треба, щоб ці знання мали всі громадяни, зокрема і учні гімназії.

Вчитель основ здоров’я та захисту України, Чорнобай Н.М.

foto 20201015 1735280118

foto 20201015 1562842854

foto 20201015 1423331842