Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20200205 1812547102

Якщо ти байдужий до страждань інших,
ти не заслуговуєш називатися людиною. (Сааді)

Булінг у шкільному середовищі впливає на підлітка таким чином, що він не засвоює поняття моралі як суспільного явища, тому в процесі діяльності, організованої взаємодії між школярами не відбувається усвідомлення відповідальності один перед одним та перед колективом.


З учнями 5-Б була провела виховна година на тему «Скажемо булінгу – НІ !» (класний керівник Сергійчук Ірина Василівна».
Учні ознайомилися з формами та ознаками булінгу.
Під час проведення заняття для учнів були проведена вправа «Візьми роль на себе» надала можливість відчути емоційні переживання, які виникають у жертв булінгу та виховувати почуття співчуття та толерантного відношення один до одного.
«Скринька довіри» відіграла важливу роль, під час виховної години. Адже, всі, хто соромився висловити свої думки та перестороги, висловити почуття змогли написати це в анонімній формі. (фото 1)
По завершенню заняття учні виробили власні правила безпечної поведінки та захисту у ситуаціях булінгу та переглянули фільм «А ми ПРОТИ!» (фото 2), що був знятий, попередньо, за участю учнів нашого класу, який показав негативні ситуації з боку кожного учасника булінгового процесу.
«Скажемо булінгу – НІ !»

foto 20200205 2030071744

foto 20200205 1491036923