Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

 foto 20191011 1937861777

14 жовтня - день святої Покрови Пресвятої Богородиці. Водночас із Днем українського козацтва наша країна відзначає день захисника України.Для учнів 10-А класу Рівненської гуманітарної гімназії було підготовлено та проведено виховну годину приурочену до Дня захисника України.

У своїх виступах учні розкрили історію виникнення та традиції свята Покрови Пресвятої Богородиці.Під час виховної години учні доповіли про найбільше та найвидатніше свято «Покрови» за часів козацтва, а Присвяту Богородицю козаки вважали своєю заступницею і покровителькою. Завдяки козацтву виник другий тип ікони – «козацька Покрова». З недавніх пір це свято в Україні відзначають як день українського козацтва. Хлопці класу розповіли про УПА, яка теж обрала собі свято Покрови за день Зброї, віддавшись під опіку святої Богородиці. У своїй доповіді учні розкрили релігійну та народну сутність свята Покрови. День Покрови посідає почесне місце серед пошанованих свят на Україні.

Отже, Покрова Пресвятої Богородиці – безумовно значне материнське свято, нагадує кожному про молитовне заступництво Божої матері за людський рід і є храмовим святом багатьох міст і сіл України. Стало добрим звичаєм побувати 14 жовтня на службі Божій, прикрасити домашню ікону Богоматері, згадати родичів та знайомих, які пішли в похід, змушені десь воювати, боронячи Вітчизну і молитися за них.Сьогодні багато синів та дочок захищають територіальну цілісність і незалежність України, саме тому дане свято наряду з історичними традиціями набуває нового сенсу та значення.

Підготувала класний керівник 10-А класу Ваколюк Л.Ю.

foto 20191011 1687190897