Головна

Про гімназію

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Гуманітарна гімназія - експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського та регіонального рівнів, учасник національного проекту «Відкритий світ» та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
В гімназії навчається 1022 учні в 34 класах. Учні 1-11 класів поглиблено вивчають англійську або німецьку мову, 3-11 класів - німецьку мову або англійську мову як другу іноземну.
У гімназії працює 97 педагогічних працівників. Серед них: 9 відмінників освіти України, 3 - нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 35 учителів - методисти, 12 старших учителів, 53 учителя-спеціалісти вищої категорії.
У закладі обладнано 54 навчальні кабінети, 8 кабінетів кафедр, 2 кабінети психологів, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кабінет інформаційних технологій, «Зал досягнень», кабінет «Європейської освіти», кімната школяра, науково-методичні центри іноземних мов, початкового навчання, виховної роботи, контрольно-аналітичної, методичної роботи.
До послуг гімназистів 2 спортивні зали, гімнастичний зал, тренажерний зал, басейн з великою і малою ваннами, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
За останніх 5 років призерами Всеукраїнських олімпіад стали : на ІІІ етапі - 64 гімназиста, на ІV етапі – 17 гімназистів; призерами МАНу стали: ІІ етап - 65 гімназистів, ІІІ етап – 7 гімназистів.
Учні та вчителі гімназії беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі гімназії функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому гімназисти мають змогу вивчати польську мову.

 foto 20191011 1937861777

14 жовтня - день святої Покрови Пресвятої Богородиці. Водночас із Днем українського козацтва наша країна відзначає день захисника України.Для учнів 10-А класу Рівненської гуманітарної гімназії було підготовлено та проведено виховну годину приурочену до Дня захисника України.

У своїх виступах учні розкрили історію виникнення та традиції свята Покрови Пресвятої Богородиці.Під час виховної години учні доповіли про найбільше та найвидатніше свято «Покрови» за часів козацтва, а Присвяту Богородицю козаки вважали своєю заступницею і покровителькою. Завдяки козацтву виник другий тип ікони – «козацька Покрова». З недавніх пір це свято в Україні відзначають як день українського козацтва. Хлопці класу розповіли про УПА, яка теж обрала собі свято Покрови за день Зброї, віддавшись під опіку святої Богородиці. У своїй доповіді учні розкрили релігійну та народну сутність свята Покрови. День Покрови посідає почесне місце серед пошанованих свят на Україні.

Отже, Покрова Пресвятої Богородиці – безумовно значне материнське свято, нагадує кожному про молитовне заступництво Божої матері за людський рід і є храмовим святом багатьох міст і сіл України. Стало добрим звичаєм побувати 14 жовтня на службі Божій, прикрасити домашню ікону Богоматері, згадати родичів та знайомих, які пішли в похід, змушені десь воювати, боронячи Вітчизну і молитися за них.Сьогодні багато синів та дочок захищають територіальну цілісність і незалежність України, саме тому дане свято наряду з історичними традиціями набуває нового сенсу та значення.

Підготувала класний керівник 10-А класу Ваколюк Л.Ю.

foto 20191011 1687190897