Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20190409 2005194818

04-05.04.2019 в Гете-інституті (м. Київ) відбувся семінар для вчителів PASCH-шкіл „Методика і дидактика («Methodik und Didaktik») на уроці німецької мови“ під керівництвом відомого методиста, автора навчальних посібників пані Сабіне Дінзель (Sabine Dinsel).

У роботі семінару взяли участь вчителі кафедри німецької мови Лариса Попенко, Тетяна Попова і Валентина Анікушина. Було розглянуто основні дидактичні принципи проведення уроків німецької мови, використання різних видів навчальних вправ, принципу СHunks, доцільності онлайн вправ, стратегії навчання, методів Platzdeckchen, WELL, Gruppenpuzzle - Wirbelgruh, кооперативного навчання, а також складових частин планування уроків. Не залишилися поза увагою і актуальні теорії щодо вивчення мови та питання «Невродидактика».

Методист кафедри німецької мови Лариса Попенко

foto 20190409 1523076100

foto 20190409 1526696680