Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20190214 2049457816

14 лютого в гімназії пройшла розважальна конкурсна шоу-програма «Гендерні батли».

У цей день у двобої зійшлися жіноча інтуїція та чоловічий холодний розрахунок, а все для того, щоб на рівних умовах позмагатися і показати, хто ж насправді найкмітливіший та найспритніший.
У суспільстві існує рiзниця мiж чоловiком та жiнкою за такими ознаками: бiологiчна стать, гендерна iдентифiкацiя, гендернi ролi. А ще є таке поняття, як гендерна рівність – це рівні права і можливості для жінок та чоловіків, отримання рівних винагород за результатами праці. А тому і в наших батлах умови змагання, як для хлопців, так і для дівчат були рівними. Ще цікавіше всім було дізнатися, хто ж стане переможцем у цій грі?
Кожен з батлів мав свою назву: «Статистичні дані», «Місце у списку», «Очі навпроти»,
«Веселі літери», «Десять імен знаменитостей», «Я знаю все», «Музичний крокодил»,
«Намалюю казку», «Підказка».
Упевнені, що під час гри рівень адреналіну у наших учасників зашкалював. І одна, і друга команда хотіла вибороти призове місце, а тому викручувалися, як могли. За допомогою слів, жестів та міміки учасники намагалися підказати своїм командам слова на задані теми, імена відомих людей, назву почутої пісні. Дівчата складали рейтинг хлопців відносно того, у скільки років ті вперше заробили кошти. А хлопці здогадувались, хто з дівчат ким мріяв стати у дитинстві. У конкурсі «Веселі літери» учасникам потрібно було з літер, які висіли у них на грудях, швидко скласти слово. У батлі «Я знаю все» учасники показати свою обізнаність у темі «Жіноча косметика», а учасниці - «Автомобілі».
Отож, переможцем батлів стала команда хлопців, яка ще раз довела, що чоловіки з легкістю витримають усі випробування, які трапляються у них на шляху.

foto 20190214 1936806024

foto 20190214 1249325176