Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20250130 1052379011

У січні місяці у Рівненському ліцеї Nº7 триває літературно-музичний фестиваль "З Україною в серці ". На жаль через події, які відбуваються в країні, наш заклад продовжує цю традицію. Триває 3 рік страшної, кривавої та підступної війни, яка торкнулася життя кожного українця. Сирени повітряної тривоги, вибухи ракет і снарядів, спалені заводи й нафтобази, зруйновані міста та села, заміновані поля, десятки тисяч убитих та покалічених людей.


У фестивалі беруть участь учні з першого по одинадцятий клас. Програма фестивалю є яскравою та насиченою. Дуже приємно, що ліцеїсти не стоять осторонь у нелегкий для нас час, вони пишуть та виконують власну поезію.
Сьогоднішній фестиваль зібрав нас для того, щоб у непростий для України час саме патріотичною піснею та віршем висловити своє ставлення до
Батьківщини, до її славних дочок і синів, які захищають нашу країну. Українська пісенна культура та поетична творчість - одне з найцінніших духовних надбань народу. Змінюються жанри пісень та віршів, зʼявляються нові композитори, поети та виконавці але одне залишається незмінним -любов української пісні
українського слова. Віримо, темні часи пройдуть. Буде жити Україна! Будуть колоситися жита та народжуватися діти. А поки, вся Україна чекає на завершення війни та молиться за своїх синів та дочок, що пішли захищати рідну землю.
Слава Україні! Героям Слава!