Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20241025 1338646738

День украї́нської писе́мності та мо́ви — свято розвитку державної мови щороку відзначається в Україні восени. За церковним календарем по новому стилю — це 27 жовтня , День вшанування пам'яті Преподобного Нестора Літописця — послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.


25 років поспіль у цей день українці по всьому світу об’єднуються, щоб долучитися до написання радіодиктанту національної єдності.
Тексту Радіодиктанту 2024 під назвою «Магія голосу» написала Оксана Забужко, а читав поет, нині військовий, Павло Вишебаба.
Цього року 25 жовтня 25-ювілейний радіодиктант розпочався об 11:00.
Долучилися до Всеукраїнського флешмобу й учні 10-А та 11-В класів ліцею №7 разом зі своїми вчителями. На жаль, після сигналу повітряної тривоги довелося спускатися у сховище і залишити недописані роботи на партах у шкільних кабінетах…
Та ліцеїсти не залишилися осторонь свята. Протягом тижня, з 21.10. 24 р. по 25.10.24 р.. учні 5-11 класів взяли участь у І етапі ХХV Міжнародного конкурсу знавців і любителів української мови ім.Петра Яцика, І етапі ХV мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Тараса Шевченка,
І етапі олімпіади з української мови та літератури. Переможці гідно представлятимуть ліцей у наступних етапах. Тож ворогу нас не залякати.
« Нашого голосу ніколи й нікому не вимкнути й не заглушити» (із радіодиктанту)

foto 20241025 1165572035