Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20240611 1231330461

Сьогодні в Рівненському краєзнавчому музеї було гамірно та весело. Адже після запальної ранкової зарядки туди завітали вихованці табору «Дивограй».

У музейних залах були представлені експозиції на різноманітну тематику. Діти мали можливість ближче познайомитися з етнографічними особливостями Рівненщини, зануритися в історичне минуле рідного краю. А найменші вихованці табору побували у відділі «Природа України», де дізналися багато цікавих фактів та отримали нові знання про природне середовище. Особливі емоції в юних відвідувачів музею викликали виставки «Історія Пересопницького Євангелія», «Битва під Берестечком», «Цікаво про молоко».
Далі діти за розкладом займалися в улюблених гуртках, розвивали свої здібності й таланти. Вихованці табору дізналися сьогодні багато нового, отримали позитивні враження та емоції, креативно провели свій вільний час.

foto 20240611 1538540953

foto 20240611 1996629085

foto 20240611 1045360095