Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

Цьогоріч Шевченківські дні – особливі. Адже ми відзначаємо 210-ту річницю з дня народження видатного українського письменника та художника – Тараса Григоровича Шевченка. Це можливість для всіх нас щоразу по-новому осмислити його поетичні та прозові твори, краще осягнути минуле, зрозуміти сучасне й себе в ньому.
Учні початкової школи креативно долучилися до відзначення знаменної дати. Творчість Кобзаря – багатогранна, як і його талант. Педагогині, намагаючись продемонструвати цю багатогранність, провели різноманітні тематичні заходи: вікторини, квести, флешмоби. Діти взяли активну участь у розгадуванні кросвордів, створенні сенканів і проєктів, виготовленні лепбуків та газет співпраці. Доречними стали бесіди, перегляди відеофільмів про життєвий та творчий шлях Тараса Шевченка, акція «Кобзар» з моєї полички», ігри з кубиком Блума й інтерактивні завдання. Учні продемонстрували свої вміння на конкурсі читання поезії «Єднаймо душі словом Кобзаря!», здійснили літературну подорож «Стежками нашого краю» в стінах Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки. Окрасою всіх заходів стало виконання пісень на вірші поета у традиційній народній манері та в сучасній обробці.


Геній, пророк, патріот, титан духу, син кріпака, Кобзар, волелюб, класик і сучасник, поет і художник, рекордсмен, «селф-мейд-мен», модник, співець людини, волі й України…Наскільки в одній людині поєдналися велич і простота! Ми й досі розгадуємо феномен Тараса Шевченка. Ми і досі вишукуємо поміж рядків його творів силу й віру для натхнення, боротьби та перемоги.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО