Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

 20171016 1598325974

13 жовтня в гуманітарній гімназії відбулося захоплююче видовище – спортивно-розважальні ігри «Козацькі забави», які були приурочені Дню Захисника України та Дню українського Козацтва.

Вже традиційно комісія по роботі з молодшими школярами у співпраці з педагогом-організатором Головайчук В.Р. проводить такі змагання, щоб перевірити, чи не перевелися козаки на нашій українській землі. Свято проводилося для учнів 2-х та 5-х класів. У спортивній залі вирували справжнісінькі козацькі змагання. Хлопці змагалися в естафетах, співали, розгадували логічні завдання, і все це задля того, аби довести своїм уболівальникам, що вони справжні козачата й майбутнє України в надійних руках. Усі шість класів довели, що вони – нащадки козацького роду і в їх жилах пульсує гаряча козацька кров.
Свято розпочалося з параду вишиванок, який представили чарівні дівчатка. Ну а свою фізичну підготовку, кмітливість, витривалість команди показували у різноманітних змаганнях: «Представлення», «Бій півнів», «Козацька пісня». «Сильна рука», «Втеча з полону», «Перетягни канат». А отамани куренів для того, щоб принести своїй команді додаткові бали, наввипередки їли справжній куліш.
По закінченню змагань команди отримали грамоти та призи. Закінчилося свято запальним танком у виконанні дівчат 6-9-х класів.
Подібні заходи виховують у молодого покоління шану до традицій нашого народу, до звитяги предків. Які своїми ратними звершеннями здобули та відстояли нашу свободу і незалежність.

 20171016 1586801121

 20171016 1921801342

 20171016 2080573971

 20171016 1418071567