Головна

Про гімназію

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Гуманітарна гімназія - експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського та регіонального рівнів, учасник національного проекту «Відкритий світ» та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
В гімназії навчається 1022 учні в 34 класах. Учні 1-11 класів поглиблено вивчають англійську або німецьку мову, 3-11 класів - німецьку мову або англійську мову як другу іноземну.
У гімназії працює 97 педагогічних працівників. Серед них: 9 відмінників освіти України, 3 - нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 35 учителів - методисти, 12 старших учителів, 53 учителя-спеціалісти вищої категорії.
У закладі обладнано 54 навчальні кабінети, 8 кабінетів кафедр, 2 кабінети психологів, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кабінет інформаційних технологій, «Зал досягнень», кабінет «Європейської освіти», кімната школяра, науково-методичні центри іноземних мов, початкового навчання, виховної роботи, контрольно-аналітичної, методичної роботи.
До послуг гімназистів 2 спортивні зали, гімнастичний зал, тренажерний зал, басейн з великою і малою ваннами, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
За останніх 5 років призерами Всеукраїнських олімпіад стали : на ІІІ етапі - 64 гімназиста, на ІV етапі – 17 гімназистів; призерами МАНу стали: ІІ етап - 65 гімназистів, ІІІ етап – 7 гімназистів.
Учні та вчителі гімназії беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі гімназії функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому гімназисти мають змогу вивчати польську мову.

foto 20190527 1271352407

Ось і завершився навчальний рік, а разом з ним і робота над проектом «Гімназія читає книгу…».

Гімназисти, вчителі, батьки – ми всі читали романи Елеонор Портер «Полліанна» та «Полліанна дорослішає». З дитинства ми знаємо багато різних ігор і залюбки в них граємо. А як навчитися грати в радість? Радість – це не просто усмішка на обличчі. Радість – це віра в краще. Саме таку радість життя і віру в краще пропонує своїм прикладом героїня романів Елеонор Портер, дівчинка по імені Полліанна. Логічним закриттям проекту стала «Гра в радість». Спільними зусиллями учні, вчителі та батьки створили «сонце радості», де записали свої асоціації зі словом «радість». Також всі мали можливість записати свій рецепт радості в запропонованій неприємній ситуації та зробити селфі у фотозоні «На крилах радості». «Гра в радість» - це емоції, драйв, енергія. Це світ, де існує багато почуттів, якими ти ділишся з іншими. Гра об’єднує, дарує позитив та усмішку.

Методист кафедри суспільно-технологічних дисциплін та мистецтва

Процюк Т.Є.

foto 20190527 2021303920

foto 20190527 1086588702