Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20190527 1271352407

Ось і завершився навчальний рік, а разом з ним і робота над проектом «Гімназія читає книгу…».

Гімназисти, вчителі, батьки – ми всі читали романи Елеонор Портер «Полліанна» та «Полліанна дорослішає». З дитинства ми знаємо багато різних ігор і залюбки в них граємо. А як навчитися грати в радість? Радість – це не просто усмішка на обличчі. Радість – це віра в краще. Саме таку радість життя і віру в краще пропонує своїм прикладом героїня романів Елеонор Портер, дівчинка по імені Полліанна. Логічним закриттям проекту стала «Гра в радість». Спільними зусиллями учні, вчителі та батьки створили «сонце радості», де записали свої асоціації зі словом «радість». Також всі мали можливість записати свій рецепт радості в запропонованій неприємній ситуації та зробити селфі у фотозоні «На крилах радості». «Гра в радість» - це емоції, драйв, енергія. Це світ, де існує багато почуттів, якими ти ділишся з іншими. Гра об’єднує, дарує позитив та усмішку.

Методист кафедри суспільно-технологічних дисциплін та мистецтва

Процюк Т.Є.

foto 20190527 2021303920

foto 20190527 1086588702