Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20190222 1070721869

21 лютого відзначають Міжнародний день рідної мови у всьому світі, починаючи з 2000 року.

До нашої гімназії цього дня завітав кіт Інжир – відомий в Україні блогер. Автор персонажа — Олена Павлова (до речі, випускниця нашого навчального закладу!). Ідучи слідами від котячих лап, усі учні гімназії вчилися правильно наголошувати слова за допомогою відривних фрагментів жартівливих оголошень, а на уроках української мови мали можливість продемонструвати свої вміння на «Орфоепічному тренажері» (6 кл.).
Біля кабінетів української мови та літератури кіт Інжир розмістив свій блог, у якому пояснив, чому він тепер розмовляє українською, а не «котячою» мовою. Усі охочі могли долучитися до флешмобу «Скарбничка думок від кота Інжира» та доповнити блог своїми висловами (5 – 11 кл.). Для учнів 7 класів наш гість залишив на стіні підказки у вигляді QR-кодів, які допомагали командам під час квізу до Міжнародного дня рідної мови. Учасники визначали, які фразеологізми зображені графіками функцій, які твори закодовано за допомогою емодзі, уривки з пісень яких виконавців їм загадали, та спробували відновити «Стрічку часу» в календарі рідної мови. Переможцями квізу стали учні 7 – В класу, які отримали іменні сертифікати «12 балів».
7-мі та 8-мі класи відвідали мовний екскурс «О рідне слово, хто без тебе я?». Учні 9-х класів стали учасниками мовного тюнінгу «Нова доба нового прагне слова», а 11-х – інформаційно-просвітницької акції «Знищимо суржик – збережемо рідну мову». П’ятикласники складали мовленнєвий конструктор «Говоріть! Хай в розмові слова веселяться!».
Учні й учителі весело та з користю провели цей важливий для кожного українця день. Чекаємо нових зустрічей із патріотично налаштованим котом Інжиром!

Вчителі української мови та літератури

foto 20190222 1233400529