Головна

Про гімназію

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна

Вітаю Вас, шановні користувачі, на оновленому сайті Рівненської гуманітарної гімназії

vitanya 20170623 1708399044

Тут ви зможете знайти всю важливу інформацію про гуманітарну гімназію, переглянути новини нашого закладу, скористатись додатковим навчальним матеріалом з різних предметів, вчасно дізнатись про проведення батьківських зборів чи інших заходів.

На відміну від попередньої версії, тепер у Вас буде можливість зручно та без будь-яких проблем переглядати гімназійний сайт на мобільних телефонах, оскільки він був оптимізований для роботи на всіх сучасних мобільних пристроях (хоч перевага надається desktop-версії).

Сподіваюсь Вам сподобається оновлений дизайн та функціонал нашого сайту і Ви отримаєте від перегляду та роботи з ним лише позитивні емоції.

Вітаємо Вас на оновленому сайті РГГ
Гуманітарна гімназія - експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського та регіонального рівнів, учасник національного проекту «Відкритий світ» та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
В гімназії навчається 1022 учні в 34 класах. Учні 1-11 класів поглиблено вивчають англійську або німецьку мову, 3-11 класів - німецьку мову або англійську мову як другу іноземну.
У гімназії працює 97 педагогічних працівників. Серед них: 9 відмінників освіти України, 3 - нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 35 учителів - методисти, 12 старших учителів, 53 учителя-спеціалісти вищої категорії.
У закладі обладнано 54 навчальні кабінети, 8 кабінетів кафедр, 2 кабінети психологів, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кабінет інформаційних технологій, «Зал досягнень», кабінет «Європейської освіти», кімната школяра, науково-методичні центри іноземних мов, початкового навчання, виховної роботи, контрольно-аналітичної, методичної роботи.
До послуг гімназистів 2 спортивні зали, гімнастичний зал, тренажерний зал, басейн з великою і малою ваннами, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
За останніх 5 років призерами Всеукраїнських олімпіад стали : на ІІІ етапі - 64 гімназиста, на ІV етапі – 17 гімназистів; призерами МАНу стали: ІІ етап - 65 гімназистів, ІІІ етап – 7 гімназистів.
Учні та вчителі гімназії беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі гімназії функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому гімназисти мають змогу вивчати польську мову.

foto 20190222 1070721869

21 лютого відзначають Міжнародний день рідної мови у всьому світі, починаючи з 2000 року.

До нашої гімназії цього дня завітав кіт Інжир – відомий в Україні блогер. Автор персонажа — Олена Павлова (до речі, випускниця нашого навчального закладу!). Ідучи слідами від котячих лап, усі учні гімназії вчилися правильно наголошувати слова за допомогою відривних фрагментів жартівливих оголошень, а на уроках української мови мали можливість продемонструвати свої вміння на «Орфоепічному тренажері» (6 кл.).
Біля кабінетів української мови та літератури кіт Інжир розмістив свій блог, у якому пояснив, чому він тепер розмовляє українською, а не «котячою» мовою. Усі охочі могли долучитися до флешмобу «Скарбничка думок від кота Інжира» та доповнити блог своїми висловами (5 – 11 кл.). Для учнів 7 класів наш гість залишив на стіні підказки у вигляді QR-кодів, які допомагали командам під час квізу до Міжнародного дня рідної мови. Учасники визначали, які фразеологізми зображені графіками функцій, які твори закодовано за допомогою емодзі, уривки з пісень яких виконавців їм загадали, та спробували відновити «Стрічку часу» в календарі рідної мови. Переможцями квізу стали учні 7 – В класу, які отримали іменні сертифікати «12 балів».
7-мі та 8-мі класи відвідали мовний екскурс «О рідне слово, хто без тебе я?». Учні 9-х класів стали учасниками мовного тюнінгу «Нова доба нового прагне слова», а 11-х – інформаційно-просвітницької акції «Знищимо суржик – збережемо рідну мову». П’ятикласники складали мовленнєвий конструктор «Говоріть! Хай в розмові слова веселяться!».
Учні й учителі весело та з користю провели цей важливий для кожного українця день. Чекаємо нових зустрічей із патріотично налаштованим котом Інжиром!

Вчителі української мови та літератури

foto 20190222 1233400529